Superior Spa Hotel Olympia | volné termíny | Cestolapka.cz

Superior Spa Hotel Olympia Mariánské Lázně, Česká Republika

Vynikající
11 RECENZÍ
4.7

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 4.7/5.0
Recenze od uživatele Lena Hambi

Lena Hambi

Před 4 týdny

5.0

Hotel krásný, na recepci nás přivítaly velice mile, daly veškeré informace. Jen zklamání, že jsme v rezervaci viděly, že je parkování součástí hotelu, bohužel tam nestálo, že si jej máte rezervovat. Naštěstí parkoviště není daleko. Všude vyluxované koberce, dva výtahy. V prvním patře bazén, sauny, vířivky aj. Pokoje čisté, prostorné jen mi vadilo v jakém prostředku perou ručníky a župany, vůně mi nebyla vůbec příjemná a nešla ani vyvětrat. Tím, že jsme měly okna dokořán, jsem se moc nevyspala. Celkem ruch z ulic. Snídaně byla bohatá a ve velmi příjemném interiéru. Rozloučení proběhlo s malým dárkem a možností uplatnění slevy na další pobyt.

Recenze od uživatele Al Bauer

Al Bauer

Před měsícem

5.0

V hotelu jsme byli 6 nocí. Celý pobyt jsme si užili. Hotel je zřejmě po rekonstrukci, nebo tak alespoň působí, interiéry nové, nepoškozené, čisté. Relaxační centrum krásné a příjemné. Bazén s protiproudem. Snídaně luxusní. Zaměstnanci ochotní a příjemní. Pobyt určitě zopakujeme.

Recenze od uživatele David Pio Oláh

David Pio Oláh

Před měsícem

5.0

V hotelu jsem byl nadmíru spokojen: příjemné prostředí, velmi milý personál, který byl vždy ochotný a snažil se maximálně pobyt zpříjemnit, jídlo chutné, nijak nešizené, obsluha v restauraci opravdu příjemná. Pokoje pěkně zařízené, pravidelně pokojovou službou udržované. V hotelovém wellness si opravdu odpočinete, jak co se týče variací procedur, tak ochotným personálem a moderním prostředím. Tento hotel s wellness mohu vřele doporučit.

Recenze od uživatele Zuzana Krejčová

Zuzana Krejčová

19.07.2020

5.0

Vážení, využili jsme pobyt ve Vašem hotelu s balíčkem Wellness týden na 7 nocí. V Mariánských Lázních jsme nebyli poprvé, můžeme srovnávat. Umíme si představit, že zprovoznění tak velkého hotelu po nedobrovolné pauze, který nabízí služby na takové úrovni jako vy, nebylo jednoduché. Proto oceňujeme skvělé maséry, manželský pár na recepci hotelu a Wellness recepci, ale i obě "snídaňové a večeřové party" (zvláště blonďaté servírky), skvělou kuchyni (rozevlátého kuchaře), i ty, kteří nebyli tolik vidět, ale jejich služby byly výborné. Děkujeme :-)

Recenze od uživatele David Lusk

David Lusk

05.07.2020

5.0

Byli jsme zde od pátku do neděle. Pobyt byl úžasný.Urcite bych chtěl vyzdvihnout obsluhu. Blonďatá paní na snidanich a vecerich byla naprosto skvělá.Platil bych ji zlatem!Snídaně sami o sobě 10/10.Vecere menší výběr, ale na jedničku. Holky na recepci profesionální.Davam 4,5 hvězdičky za nepříjemnou paní, která měla na starosti bazén.

Recenze od uživatele Michaela Richtrová

Michaela Richtrová

14.06.2020

5.0

Příjemný hotel s vynikající obsluhou a skvělou lokalitou. Vracíme se sem již po několikáté a budeme i nadále.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti