Wellness Hotel Centrál - Klatovy | volné termíny | Cestolapka.cz

Wellness Hotel Centrál - Klatovy Klatovy, Česká Republika

Slušné
22 RECENZÍ
3.3

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 3.3/5.0
Recenze od uživatele Marian Klail

Marian Klail

29.08.2020

2.0

Paní v recepci milá ochotná. Bazén studený měl být slaný je hodně málo. Sauna ani za příplatek až po 17.00. Což je o víkendu super. Restaurace hlavně bylo z kuch. slyšet ty krávo... Nic moc.

Recenze od uživatele Lenka Predinska

Lenka Predinska

22.08.2020

5.0

Je to sice starší historický hotel, ale přizpůsobený jak svým vzhledem, tak funkčností, novým trendům-kohoutky v umyvadle, ve sprchovém boxu, toaletě, postele- na kterých podotýkám, se skvěle spí, židle-které by chtěly nové polstrování a možná obnovit barvu na železné konstrukci balkonu. V létě ale velmi oceníte starý hotel s příjemným chladným prostředím, kde je klid a pohoda. Nejvíce nadšení ale na nás zapůsobila přívětivost zaměstnanců hotelu a to nejen paní recepční, ale i číšníků a číšnic- jakékoli naše přání bylo předem splněno! Žel mé zdravotní problémy vyžadovaly přísnou dietu, na kterou my bylo okamžitě vyhověno a stravu vždy se mnou konzultovali k mé spokojenosti a tím náš pobyt probíhal bez jakýchkoli potíží. Vřele tedy doporučuji-venkovní bazén, vnitřní slaný s bublinkami-podotýkám s teplou vodou, solná sauna, ale i suchá. Paní terapeutka nám vždy vyšla vstříc masážemi a nesmím ani zapomenou na prohřátí organismu pod lampami a solárko na tkz.louce. Prostě nemůžu nic jiného konstatovat než jen to, že návštěvou tohoto hotelu jsme v žádném případě neprohloupily a ještě jednou všem: VŘELE DOPORUČUJI!!! A samozřejmě ještě jednou VŠEM ZAMĚSTNANCUM hotelu Centrál touto formou moc a moc DĚKUJI!!! Lenka

Recenze od uživatele Aneta Břízová

Aneta Břízová

13.08.2020

2.0

Vzhledem k tomu, že na oficiálních stránkách nejsou pokoje (respektive jejich vybavení) popsány, dohledávali jsme si další informace přes portál Booking.com. Ačkoliv hotel spolupracuje s tímto portálem a dává mu potřebné informace, dané ubytování neodpovídalo informacím, které Booking.com od hotelu dostal - žádný ventilátor v parných letních dnech, a dle recepční nefunkční telefon. Při příjezdu jsme vzhledem k letnímu počasí ventilátor žádali na recepci, kde jsme se setkali s velice neprofesionálním až drzým chováním. Ačkoliv jsme pobyt objednávali přímo přes hotel, dostaly jsme (znevýhodněnou) nabídku, kterou hotel nabízí na Slevomatu, tj. místo 3-chodové večeře (na kterou jsme měli nárok) pouze 2-chodovou večeři. Při upozornění personálu na to, že bychom měli dostat rovněž i dezert, vznikl obrovský ,,humbuk", po kterém nás přešla chuť už na cokoliv. Později vedení hotelu uznalo svojí chybu, nicméně žádná zpětná kompenzace nenastala, ač ještě z našeho pohledu mohla (balíček na cestu při odjezdu apod.). Co se týká personálu, naše pocity byly během pobytu velice rozporuplné. Bylo nám řečeno (a na dveřích rovněž visí nápis), že terasa je bez obsluhy. Nicméně kvůli obrovskému vedru jsme chtěly večeřet venku a domluvili jsme se se slečnou servírkou, která jídlo nosila, že nám ho buď přinese přímo na terasu, nebo si pro něj bez problémů přijdeme dovnitř. Mladá paní vrchní však toto razantně odmítla, slečnu servírku neprofesionálně před ostatními hosty ponížila a se slovy, že terasa je bez obsluhy, nesla jiné rodině pití na onu terasu, která se neobsluhuje. Z toho vyplývá, že terasa je bez obsluhy jen pro některé osoby... :-) Zbytek personálu byl však velice příjemný, vstřícný a nápomocný, a pomohl nám tak si pobyt alespoň částečně užít. Tímto jim moc děkujeme. Jídlo bylo rovněž velice chutné. Pokoje byly čisté a vcelku velké, koupelna byla prostorná (s vanou), televize fungovala jak měla. Wi-fi připojení nemohu objektivně posoudit, využívám především data, nicméně recepční zmiňovala fakt, že čím více hostů, tím pomalejší/nekvalitnější je poté připojení, tudíž je třeba s tím počítat. V noci byl klid, nikdo nerušil, dalo se dobře vyspat. Pokud se však někdo do hotelu chystá během léta, je dobré si zamluvit pokoj, kam svítí slunce pouze dopoledne, jinak je v odpoledních hodinách v pokoji téměř nedýchatelno. Výhodou hotelu je, že disponuje bazény se slanou vodou, nicméně u venkovního bazénu se nachází pouze šest lehátek bez ohledu na obsazenost hotelu. Je proto dobré si vzít (pro toho kdo chce) z domova své rozkládací křesílko nebo deku, avšak prostoru okolo bazénu není příliš, pokud vezmeme v potaz, že travnatou část využívají především děti jako záchod. Sečteno podtrženo, pokud srovnám relativně nízkou cenu za pobytový balíček s celkovým dojmem a službami, stejně docházím k tomu, že příště bychom si za balíček raději připlatili, pokud by služby této ceně odpovídaly a skutečně fungovaly, případně pak zvolili jinou destinaci.

Recenze od uživatele Pavel Bernat

Pavel Bernat

16.07.2020

4.0

Výborná kuchyně. Ochotný personál.

Recenze od uživatele M Jeldos

M Jeldos

06.06.2020

2.0

Dobrý retro. Kuchyně asi jakou byste čekali. Vegetka vládne :-) Číšník ale skvělý. Příště radši jinam...

Recenze od uživatele Majdick

Majdick

18.05.2020

5.0

Bezvadný hotel s krytým bazénem a saunou, který mohou hosté zdarma navštívit. Bazén je navíc dostupný za mírný poplatek i pro veřejnost.

Recenze od uživatele Jitka Mullerova

Jitka Mullerova

07.05.2020

4.0

Pěkné místo. Suprové wellnes. Dobré jídlo.Ochotný personál. Čisté a útulné pokoje.Možnost masáží.V letním období i venkovní bazén.Pěkný pobyt děkujeme, rádi se sem vrátíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti