Mlýnhotel I | volné termíny | Cestolapka.cz

Mlýnhotel I Vílanec, Česká Republika

Slušné
30 RECENZÍ
2.9

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 2.9/5.0
Recenze od uživatele Sandra Bednářová

Sandra Bednářová

27.08.2020

4.0

Přijeli jsme nečekaně na jednu noc. Recepční ala servírka příjemná (i když tu na to byla sama, což jsme moc nepochopili) , snažila se vše zvládat a s úsměvem, za což klobouk dolů. Menší pokojíček , ale útulný. Koupelna nádhera. Doporučuji však namontovat alespoň jeden věšák na ručník. Jídlo super a velký palec nahoru paní ,(slečně) , že to vše zvládala a s dobrou náladou.

Recenze od uživatele Milan Klas

Milan Klas

23.08.2020

4.0

Zastavili jsme se po cestě jen na večeři. Pěkné prostředí, spousta místa na sezení. Dá se sedět i venku. Příjemná obsluha. Jídlo bylo připravené velmi rychle a bylo dobré. Klidné prostředí je pravda že restaurace nebyla plná. Myslel jsem si že budou mít točenou limonádu od nedalekého výrobce, neměli. A neměli ani obligátní fofolu kterou mají skoro všude. Až pojedeme příště okolo a bude čas na jídlo určitě se znovu zastavíme.

Recenze od uživatele Jitka Valachyová

Jitka Valachyová

21.08.2020

1.0

Včera jsme se zastavili v této restauraci na oběd.Po 50 minutách čekání v poloprázdné restauraci nám přinesli úplně příšerné jídlo o studené a přesolené polévce ani nemluvím.Asi v rámci konzervace,aby vydržela celý týden.Obsluha sice příjemná,ale že by po zákaznících uzřela stůl se nestalo ani jednou.Už nikdy více a doufám,že takových podniků jako je tento bude jen a jen ubývat.

Recenze od uživatele Su Zan M.

Su Zan M.

04.08.2020

1.0

Zastavili jsme se na sobotní oběd a už nikdy víc. Jediné plus hezká zahrádka. Obsluha mladá brigadnice co vypadala že je poprvé v práci, úplně mimo. Jídlo katastrofa, vše totálně přesolené, polévka studená, Cézar salát z ledového salátu, dresink bez chuti. Ceny absolutně neodpovidaji kvalitě. Nedoporučuji, jednou a nikdy víc.

Recenze od uživatele Zuzana Kulíková

Zuzana Kulíková

01.08.2020

4.0

Příjemné místo i obsluha... Na jídlo jsme čekali déle, ale bylo moc dobré. Dětské hřiště a mohou i pejskové.

Recenze od uživatele Tomas Lovetinsky

Tomas Lovetinsky

30.07.2020

5.0

Personál na výbornou,kuchyně taktéž (připravte si hodně místa v břiše ☺️,vaří opravdu božsky) znovu se rád vrátím ☺️

Recenze od uživatele David Toman

David Toman

30.06.2020

3.0

Bohužel...na webových stránkách vypadá lépe než ve skutečnosti. 20 lidí na zahrádce a už visí cedule, ze je restaurace obsazena. Přitom ve vnitřních prostorech nebyla ani noha a míst k sezení mraky. Kuchyně ucházející...prostredi na zahrádce je pro děti hezké. Jen se stalo hlavní atrakcí všech dětí píchání klackem do zatopených myší, které se utopily v dosud nezprovoznenem bazénu. K obsluze..pani provozni/majitelka velmi příjemná, ale zbytek se má co učit.

Recenze od uživatele Eliška Hálová

Eliška Hálová

28.06.2020

1.0

Opravdu jediné plus je hezké prostředí, jinak hrůza. Jídlo nám přinesli asi po hodině. Žádali jsme jedno jídlo rozdělit na 2 talíře pro 2 malé děti, doneseno bylo jídlo na jednom talíři, mladá brigádnice tvrdila, že to na dva talíře nejde. Po dotazu, co by tedy dělala ona, odpověděla, že by si dvě děti nepořídila. V recenzi psané před rokem někdo zmiňuje mrtvou krysu v bazénku - tentokrát tam byly 3. Odpověď majiteli: Pokud tedy nebylo možné rozdělit jídlo na dva talíře, proč nám to nebylo řečeno už při objednávání? A i kdyby to tedy servírka zapomněla při objednání zmínit, způsob, jakým to řešila (nebo spíš neřešila) brigádnice po donesení jídla, byl naprosto neprofesionální, o jejím komentáři nemluvě. Tímto stylem obsluhy si akorát odháníte potenciální zákazníky - my se k vám tedy už určitě nevrátíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti