Hotel Panorama Village | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Panorama Village Agia Pelagia, Řecko

Velmi dobré
258 RECENZÍ
4.3

Středisko
Agia Pelagia
Poloha
Hotelový komplex hlavní budovy a patrových vedlejších budov je situován na kopci s krásným výhledem na dvě mořské zátoky, cca 2 km od centra střediska a cca 15 km od letiště Heraklion; autobusová zastávka před hotelem. Vzhledem k poloze nedoporučujeme pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Adresa hotelu:
město: Agia Pelagia ZIP: 711 10, ulice: Agia Pelagia
Pláž
Veřejná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 800 m od hotelu, přístup přes ulici, hotelový bus na pláž zdarma; lehátka a slunečníky za poplatek (cca 6 EUR/set).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, TV koutek, restaurace, 3 bary; za poplatek internetový koutek (cca 0,5 EUR/15 min), trezor na recepci (cca 20 EUR/týden), půjčovna aut. 2 bazény, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprchový kout, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, klimatizací, balkonem nebo terasou; za poplatek minibar, WiFi.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, odpolední kávu a sušenky, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:30, drinky s vodkou od 19:00) v místech a časech určených hotelem.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Aktuálně platné podmínky čerpání služeb hotelu pro sezónu 2020:
- vytvořen speciální tým pro Covid 19 včetně lékaře, kteří dohlíží na bezpečný, pravidelný a ničím nerušený provoz hotelu
- povinné rozestupy
- check in v 15:00 hod. a check out v 11:00 hod
- karty od pokojů - pravidelně dezinfikovány
- při příjezdu bude poskytnuta dezinfekce na ruce, roušky a rukavice. Veškeré osobní ochranné prostředky (masky, rukavice) budou zlikvidovány ve zvláštních nádobách
-všichni zaměstnanci jsou pravidelně školeni dle pokynů Světové zdravotnické organizace a dle požadavků státu
- všude jsou dostupné dezinfekce
- personál je povinnen nosit roušky a rukavice
- pravidelné dezinfikování veřejných prostor a nábytku
- lehátka ve vzdálenosti 2 m a každé ráno a během dne dezinfikováno
- bufet - servírováno zaměstnanci

Celkové hodnocení 4.3/5.0
Recenze od uživatele Jana Kliková

Jana Kliková

Před 3 týdny

5.0

Hotel je pěkný, vše je nové, výhled z pokoje na moře byl úžasný. K moři to bylo trochu dál z kopce a vstup do moře byl poněkud obtížnější, takže pobyt rozhodně není pro osoby se sníženou schopností pohybu. Ale moře nádherně čisté. Na pláži slunečníky a lehátka (slunečník 3€/den, lehátko 2€/den, celkem za set pro dva tedy 7€). Pouze na osusče ležení poněkud nepohodlné, pláž je převážně oblázková. U hotel několik krásných bazénů s výhledem na moře a lehátky zdarma pro hosty, velká nevýhoda byla, že bazény byly otevřeny lidem jen od 10:00 do 18:00. Kolikrát by se člověk rád vykoupal i později. Jídlo bylo OK, ale nic extra dobrého. Navíc při aktuálních covidových opatřeních jídlo vydává obsluha, která vám klidně dá jogurt na plátkový sýr, než aby vám dala extra talířek nebo misku atd. To taky považuji za velkou nevýhodu.

Recenze od uživatele Jan Boháček

Jan Boháček

Před 3 týdny

4.0

Hotel je posazen v prudkém svahu a nabízí nádherný výhled na moře. Opravdu stojí za to sedět na terase, popíjet koktejl a shlížet do krajiny. Obzvláště horní terasa je skvělá. Možnost vykoupat se v pěti oddělených bazénech, které jsou řešeny kaskádovitě. K dispozici je animátor, ráno cvičí aerobik, večer pouští z cd hudbu. Personál je vstřícný a profesionální. Pokoje jsou velmi pěkné, celý hotel prošel modernizací. K záporům - WiFi za poplatek je na hlavu, jídlo je stále stejné, i když ne špatné, pláž je z kopce a notný kus cesty - ano, můžete využít busu, ale ten vás zaveze na městskou pláž v Agiu a ta není tak pěkná jako Lygaria ( ta je přenádherná ) A na hotelu není co dělat, pokud vám vyhovuje celodenní lenošení, dobrá, ale já bych uvítal nějakou možnost sportu, aktivitu atd...A kočky všude, desítky koček žadoní o jídlo, prochází se mezi stoly a po hotelu, ale to je asi tady běžné.

Recenze od uživatele Martin Stolín

Martin Stolín

Před měsícem

5.0

Skvělá péče zaměstnanců.

Recenze od uživatele Karel Jánský

Karel Jánský

Před měsícem

5.0

Letos je to oáza klidu a pohody.

Recenze od uživatele Mirka Jánská

Mirka Jánská

18.07.2020

5.0

Výborná obsluha a vše na jedničku.

Recenze od uživatele Jana Boráková

Jana Boráková

07.02.2020

5.0

Výborný hotel... Úžasný personál

Recenze od uživatele Ivana Hlavatá

Ivana Hlavatá

18.10.2019

4.0

Krásný hotel, služby super. Jídla spousta, ale trošku maso nasekané na zvláštní kousky s malými kousky kostí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti