Saint Georgio Palace Hotel, Korfu | recenze | Cestolapka.cz

Saint Georgio Palace Hotel, Korfu Agios Georgios Pagon, Řecko

Ujde to
330 RECENZÍ
2.6

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 2.6/5.0
Recenze od uživatele Petr Štěpnička

Petr Štěpnička

18.08.2020

4.0

Krasny hotel,prijemny personal,je to 300 metru k mori..ale vubec prochazka neuškodí..

Recenze od uživatele Lukáš Plíhal

Lukáš Plíhal

04.08.2020

3.0

Edit: 2 dny před odjezdem systém upravili a hosté byli rozděleni do více skupin z rozdílnými časy pro stravování. Fronty a čekací doby tak byly kratší. Systém stravování během “korona krize” absolutně nezvládnutý. Tragédie! Na každé jídlo se čeká i přes půl hodiny ve frontě. Hlava na hlavě. Personál nesmyslně nosí roušky. Pracovníci až na výjimky otrávení a pomalí, jako kdyby snad host mohl za hloupý systém nastavený jejich vedením. Pláž nadprůměrná. Pro starší lidi však příliš daleko od Hotelu. Pokoj malý, ale dostačující. Problém se sprchou(netěsnící koncovka) byl po nahlášení na recepci ještě ten den vyřešen. Vrchol stupidity vidím v tom, ze nastavena “opatření”, by stejně nezabránila eventuálnímu přenosu Covidu. Za normálního režimu možná dostačující hotel. Takto absolutně nedoporučuji !

Recenze od uživatele Nikol Vrbová

Nikol Vrbová

30.07.2020

1.0

Pokoje byly poměrně malé, pokojová služba chodila uklízet jednou za 3 dny, pokud vůbec. Teplá voda ve sprše neexistovala, na pokoji nám nefungoval ani fén na vlasy. Nejhorší ze všeho hodinové fronty na jídlo. Někteří zaměstnanci se sice snažili ale neměli šanci vynahradil očividný podstav.

Recenze od uživatele M C

M C

27.07.2020

1.0

Nekonečně dlouhé fronty na jídlo, pracovníci líní jak veš, každou snídani/obed/večeři jsme čekali půlhodinovou frontu. Co se tyče ubytování, pokoj malý sprcha poradně netekla dokud jsem jim to 2x Neřekl. Pípak proti požárům jsem musel sundat, protože pipal co 10 vteřin. Pivo a ostatní alkohol je proste bez alkoholu, zmrzliny celkem ujdou. Vyžití mimo hotel a v hotelu žádné ani pro děti ani pro dospělé. Pláž asi 300m od hotelu poměrně hezká, ale more na konci července studené. Město totálně mimo civilizaci a nic zajímavého to není, nejlepší možnost tu je půjčit si auto a projet ostrov. Z hotelu jsem, ale velmi zklamán a rozhodne se tam vracet nebudu.

Recenze od uživatele Ondřej Veleba

Ondřej Veleba

21.08.2019

2.0

První dojmy byly dobrý, ale jakmile jsem došel na pokoj tak mě to velmi zklamalo, velmi malý pokoj pro 3 osoby. Koupelna naštěstí byla v pořádku. Jídlo bylo dobré ale občas jsem dostal průjem (a myslím to vážně) ale obsluha milá a byly jsme schopni se s nimi dobře domluvit. Bazén nebyl špatný ale podle fotek na jejich stránkách měl být větší, lehce mi vadilo že bazén byl lehce kalný ( důvod byl ten že sprcha byla úplně na opačné straně a proto jsem si ji nevšiml). Pití u bazénu bylo dobré až na ty alkoholické drinky, kdyby se hotel na ně zaměřil tak by to bylo lepší ale jinak byly v pořádku stejně jako zrmzlina která byla dobrá. Zábava na hotelu byla ale ne ta která by mě zaujala a hudba, to se jim opravdu nepovedlo, stále pouštěli 5 písniček přes celý den a furt set o opakovalo. Na večerní zábavě by chtělo ještě zapracovat ale jinak to bylo dobrý. Moře bylo naštěstí asi 300 metrů od hotelu a doporučuji naproti pláži je restaurace a za restauraci je obchůdek s pitím a dalším kde jsou lepší ceny než co nabízí plážové menu. Moje hodnocení jsou 2 navždy protože mě to příliš nebavilo. Za 60k na 10dni pro 3 osoby.

Recenze od uživatele Zbyněk Kocur

Zbyněk Kocur

26.07.2019

4.0

Pěkný hotel s aktivním personálem. Úklid je v pohodě, i když koupelny by mohly bylt uklizeny lépe. Jídlo je perfektní. Káva je příšerná. Naštěstí je kousek od hotelu nejlepší kavárna v okolí, takže žádný problém. Drinky jsou trochu umělejší a alkohol v nich víc voní než kope, ale pro popití u bazénu a na horkém slunci optimální. To stejné plati i o pivu Magnus Magister/Premium. Na čecha lehčí, ale bez ovocné pachutě:-).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti