Fihalhohi Island Resort | volné termíny | Cestolapka.cz

Fihalhohi Island Resort Jižní Male Atol, Maledivy

Vynikající
37 RECENZÍ
4.5

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento panenský ostrůvek, souostroví Jižní Atol Male, kde Vás čeká skutečný ráj - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.


TRANSFÉR RYCHLOU LODÍ (SPEEDBOAT) LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ = 3750 KČ / DOSP. OSOBA, 1875 KČ / DÍTĚ.REZERVACE U CK!

Popis Lokace
JIŽNÍ ATOL MALE:

Souostroví "Male Atoll" se skládá z oblastí "Severní Atol Male" a "Jižní Atol Male". Má celkem 107 ostrovů, z nichž pouhých 9 je obydleno (cca 10 000 obyvatel), zbytek ostrůvků je neobydlený či vyvinutý jako turistická střediska. Toto pohádkové souostroví je hotovým rájem - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Jižní Atol Male je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Nachází se pouhých 28 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer rychlou lodí trvá z letiště do hotelu cca 40 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.
Ostrov "Fihalhoi" se nachází 28 km od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Jižní Atol Male situován na jihozápadě tohoto souostroví. Tento panenský ostrůvek o rozloze 80 000 m2 je domovem hotelu Fihalhohi lsland Resort 4**** s křištálově průzračným mořem a nádhernou pláží.
Transfer rychlou trvá z letiště do hotelu 40 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.
Popis ubytování
FIHALHOHI ISLAND RESORT 3***:

Hotelový komplex má celkem 150 klimatizovaných pokojů. Classic Rooms, Comfort Rooms, Premium Rooms, Water Bungalow. Všechny pokoje jsou vybavený vlastním sociálním zařízením, minibarem, vysoušečem vlasů a privátní terasu nebo balkonem s lehátky. Na vyžádání dětská postýlka. Pokoje Premium room a Water Bungalowy mají navíc televizor. Water Bungalowy mají krytou dřevěnou terasu s vlastním vstupem do oceánu. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má několik restaurací společně s barem, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní. Naleznete zde také fitness, welness a lazně. Nechybí zde plážové sporty - windsurfing, vodní skutr, vodní lyžování, potápěčská základna, šnorchlování, plavba na kanoi, stolní tenis, šipky, kulečník, badminton, tenis a obchody se suvenýry. Hotel nemá bazén!
Ostrov "Fihalhoi" se nachází 28 km od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Jižní Atol Male situován na jihozápadě tohoto souostroví. Tento panenský ostrůvek o rozloze 100 000 m2 s 75 místníma obyvatelema je domovem hotelu Fihalhohi lsland Resort 4**** s křištálově průzračným mořem a nádhernou pláží. Transfer rychlou loďi trvá z letiště do hotelu 60 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.

Strava

Kuchyně na Maledivách nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly historicky s Maledivami co do činění. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.


Hotelové restaurace nabízí širokou škálu, jak tradičních pokrmů tak mezinárodních k uspokojení strávníků z celého světa.ALL INCLUSIVE PACKAGE ENTITLEMENTS


MEALS‐PALM GROOVE RESTAURANTBreakfast ‐07:30‐09:30 Hrs


lunch ‐12:30‐14:00 Hrs


Dinner ∙ 19:30‐ 21:30 Hrs


SNACKS ‐BLUE LAGOON BAR


Cakes & Snacks:‐16:00 hrs ‐17:00 hrs


BEVERAGES OUTLETS


Blue lagoon Bar: 09:00hrs‐ 00:00hrs


Fisherman1s Bar: 0900hrs ‐00:00hrs


Palm Groove Restaurant: During meal time only


ALL INCLUSIVE BEVERAGES


Whiskey,Brandy,Gin House Pouring,Vodka,Rum,Draft Beer.Tea and Coffee.


House Wine Red/White,Soft Drinks (Coke, Diet Coke, Fanta, Sprite, Bitter Lemon, soda Water and Tonic Water),


Cordials, Mineral Water ( Served by glass)

Program
1. DEN

odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)2. DEN (LETIŠTĚ/MALE)

Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer rychlou lodí na Jižní Atol (Fihalhoni Island)

Check in

Ubytování v ráci programu3. - poslední DEN

Slunění se na plážiPoslední den . DEN

Snídaně v hotelu

Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)
K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 4.5/5.0
Recenze od uživatele Adam Kaška

Adam Kaška

13.08.2020

5.0

Na letišti si nás personál hotelu vyzvednul, na ostrov se jede méně jak hodku. Ostrov je překrásný, hotel čistý a udrzovany. Personál ochotný. Jídlo výborné, nijak extra prekorenene. Doporučuji all inclusive!

Recenze od uživatele Miloš Pola

Miloš Pola

03.07.2019

5.0

Dechberoucí místo s překrásnou přírodou, nádherný podmořský život, velice pestrá a rozmanitá strava se spoustou tropického ovoce a jiných exotických pochutin, vstřícný a ochotný personál..prostě ráj na zemi

Recenze od uživatele Werz Sert

Werz Sert

10.01.2019

5.0

Krásný ostrov, bujna vegetace, nádherné pláže okolo celého ostrova, čisté ubytování a dobrá kuchyně. Super servis a klid

Recenze od uživatele Pavel Brzobohatý

Pavel Brzobohatý

20.07.2018

5.0

Krásné místo pro odpočinek. Nadherný podmořský život dostupný velice blízko od pláže. Ochotný a vstřícný personál. Velice dobrá a rozmanitá kuchyně. Pobyt ve vodním bungalovu na který se bude vzpomínat velice dlouho.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti