Hotel Dom Pedro Madeira | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Dom Pedro Madeira Madeira, Portugalsko

Velmi dobré
3 RECENZÍ
3.6

Popis
Přímořský 4* hotel ve městě Machico je určený pro nenáročné klienty a nabízí nádherné panoramatické výhledy na moře. Výhodou hotelu je poloha blízko hlavního města Funchal, nejkrásnějších pláží a levád na ostrově.
Rychlý přehled
hotel pro nenáročné klienty venkovní bazén s terasou na slunění skvělá poloha hotelu sportovní vyžití
Stručná poloha
400m od písčité pláže v mírném svahu přímo nad zálivem 150 m od centra města Machico 5 km od letiště 22 km od centra Funchalu
Poloha
Hotel se nachází ve městě Machico, zhruba 5 km od letiště a 22 km od centra hlavního města Funchal. Centrum města Machico je vzdáleno cca 150 metrů. Hotel je obklopený subtropickými zahradami a je umístěn přímo nad zálivem s dlouhou oblázkovou a kamenitou pláží (cca 5 minut chůze), na které je umístěné molo s možností vstupu do moře po žebřících. Na druhém konci zálivu (cca 400 metrů) od hotelu je nově vybudovaná umělá veřejná písečná pláž.
Pojmenování upoutávky 1
Výhled z hotelu:
Popis upoutávky 1
panoramatické výhledy na záliv a písčitou pláž, která se nachází nedaleko od hotelu
Vybavení hotelu
Ve 4* hotelu Dom Pedro Madeira (bývalý název Dom Pedro Baia) je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, bar, restaurace, společenská místnost, Wi-Fi připojení v hale zdarma, venkovní bazén, terasa na slunění, knihovna, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, tenisový kurt, možnost hraní volejbalu, badminton (náčiní k dispozici), potápěčská škola, suvenýrový obchod a kadeřnictví.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje s výhledem na záliv nebo do zahrady (21 m2) - jednoduše zařízené pokoje nábytkem ze světlého dřeva s výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny dvěma samostatnými postelemi nebo manželským lůžkem (možnost 1 přistýlky), sociálním zařízením, telefonem, kabelovou televizí, trezorem (za poplatek), Wifi, centrálním topením, fénem a minibarem.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby (výhled do zahrady)
Popis zařízení 1
2lůžkový pokoj s možností přistýlky s výhledem do zahrady (21 m2) - jednoduše zařízený pokoj nábytkem ze světlého dřeva s výhledem do zahrady. Pokoj je vybaven dvěma samostatnými postelemi nebo manželským lůžkem (možnost 1 přistýlky), sociálním zařízením, telefonem, kabelovou televizí, trezorem (za poplatek), Wifi, centrálním topením, fénem a minibarem.
pojmenovani_zarizeni_2
Pokoj pro 2 osoby (výhled na záliv)
popis_zarizeni_2
2lůžkový pokoj s možností přistýlky s výhledem na záliv (21 m2) - stejně vybavený jako pokoj s výhledem do zahrady, poskytuje však úchvatný výhled na záliv Machico.
Stravování
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze a All inclusive.
Poznámka
Ubytování a letenky jsou vždy na vyžádání a zpětné potvrzení. Některé ubytovací kapacity již uvedly pro sezónu 2022 aktuální změny služeb s ohledem na Covid, ale upozorňujeme, že může dojít ke změnám i v průběhu celého roku.
Odkaz na WWW
https://madeira.dompedro.com/en/
www odkaz popis 1
Hotel Dom Pedro Baia
Cena letecky/osoba zahrnuje
Ubytování na zvolený počet nocí s uvedenou stravou, leteckou dopravu, transfery, asistenční služby delegáta v českém nebo slovenském jazyce.
Cena letecky nezahrnuje
Komplexní cestovní pojištění, případnou pobytovou taxu (hradí se na recepci hotelu), případné navýšení palivového příplatku.

Celkové hodnocení 3.6/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti