Oasis Palm Beach | informace | Cestolapka.cz

Oasis Palm Beach Cancún, Mexiko

Vynikající
3 RECENZÍ
4.5

Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými místy se starobylou mayskou kulturou, rušným nočním životem a fantastickými podmínkami pro potápění. Tento příjemný hotel skládající se ze dvou budov leží přímo na bílé pláži Karibského moře, na začátku hotelové zóny. V blízkosti hotelu se nachází spousta nákupních možností, barů a restaurací. Písčitá pláž přímo u hotelu s lehátky, osuškami a slunečníky zdarma. Hostům je k dispozici rovněž hotelový bazén se slunečníky a lehátky rovněž zdarma. Od letiště je vzdálen zhruba 30 km a od centra Cancunu 4 km. Nedaleko hotelu se nachází rovněž přistav trajektů na Isla Mujares. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.
Stravování
All inclusive včetně nápojů. K dispozici je 5 restaurací a několik snack barů.V rámci all inclusive programu je v ceně zahrnuto

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Během dne lehké občerstvení.
Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů v době od 10:00 do 24:00.
Sportovní program: aerobik, basketbal, posilovna, šlapadla, kajak, tenis.
Lehátka, osušky, slunečníky u bazénu.
Miniclub (pro děti 4 - 7 let), Kids Club (8 - 12 let).
Ubytovaní
Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je k dispozici trezor. K vybavení hotelu dále patří wi-fi (za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, několik mini obchodů a dětský klub. K dipozici je rovněž wellness centrum (za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.
Poznámka
FAKULTATIVNÍ VÝLETY


CHICHEN ITZÁ
Celodenní výlet do nejznámějšího mayského království. Uvidíte nejslavnější pyramidu Kukulkána, která je zařazena na novodobém seznamu sedmi divů světa a která má v sobě zakódovaný kalendář. Dále chrám válečníků, Caracol - mayskou observatoř, hřiště na míčovou hru zvanou pelota, posvátný cenot, který byl svědkem lidských obětí. Cena zahrnuje: dopravu klimat. vozidlem, vstupné, bufetový oběd s pivem, nealkem. Na závěr zastávka v koloniálním městě Valladolidu. Bonusem je návštěva tequilerie s výkladem a ochutnávkou 4 druhů tequily a také koupání v cenotu Ik-kil. Nápoje celý den, český nebo slovenský průvodce. Cena 119 USD při minim. počtu 6 účastníků. Sleva 10 USD při zakoupení s výletem Tulum a Cobá.


TULUM A COBÁ
Nejprve návštěva mystických mayských chrámů v Tulum, postavených přímo na skále nad azurovým Karibikem, následuje transfer do Cobá a prohlídka naleziště v Cobá, které je zajímavé z několika důvodů: je zde nejvyšší chrám na Yucatanu, 42 m vysoký Nohoch Mul a je jedinou stavbou, na kterou můžete ještě vystoupat, je zde největší počet zachovalých "Sac Be? - mayských cest a také mnoho kamenných stél. Následuje bufetový oběd se specialitami yucateské kuchyně jako cochinita pibil, kuře v banánovém listu, fajitas, ručně dělané kukuřičné tortily, pivo nebo nealko, poté již osvěžující koupání v krásném cenotu a na závěr návštěva mayské vesnice, kde si můžete udělat představu o životě původních obyvatel. Nápoje celý den, český nebo slovenský průvodce. Cena 129 USD při minim. počtu 6 osob. Sleva 10 USD pokud zakoupíte též výlet do Chichén Itzá.


MOŘSKÉ ŽELVY A CENOTY
Pro milovníky šnorchlování je určen polodenní výlet, při kterém budete šnorchlovat s karetami - mořskými želvami poblíž korálového útesu v Tulum, který leží 45 minut jízdy z Playa del Carmen a zdejší korálové útesy jsou z celé Riviera Maya nejzachovalejší. Dále poznáte fenomén Yucatánu - podzemní řeky a cenoty. Po příjezdu do Tulum budete šnorchlovat s profesionálním průvodcem, který vás zavede do míst, kde budete moci spatřit pestrobarevný podmořský život i krésné mořské želvy. Poté následuje krátký transfer a návštěva dvou cenotů, které pro Maye představovaly bránu do mytologického podsvětí. Na Yucatánu nemáme povrchové řeky, ale pouze ty podzemní a cenoty jsou vlastně vstupy do těchto podzemních řek. Voda je zde křišťálově čistá a má teplotu cca 24°C. Cena zahrnuje: dopravu vanem, vstupné, kompletní vybavení na šnorchlování, svačinu (ovoce, nealko).


Informace k fakultativním výletům:

Dítě do 4 let zdarma a dítě do 11 let se slevou (na vyžádání), podmínkou je účast 2-6 dospělých osob.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 4.5/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti