Cinar Family Suite Hotel | volné termíny | Cestolapka.cz

Cinar Family Suite Hotel Side, Turecko

Ujde to
19 RECENZÍ
2.2

STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 60 km Nejbližší město: Side (1,5 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 650 m, 2 km
Popis
Hotel nabízí vstupní halu s 24h recepcí, hlavní restauraci, 3 bary, 2 venkovní bazény, skluzavky u bazénu, dětský bazén, sauna, kadeřnictví, turecké lázně, kulečník, stolní tenis, animační program, noční klub, půjčovna motorových vozidel, služby lékaře, prádelna, tel/fax, trezor a wifi internetové připojení v lobby. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.
Poloha
1,5 km od centra města Side, 5 km od centra města Manavgat, 60 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
písčitá pláž se nachází 650 m od hotelu, soukromá písčitá pláž se nachází 2 km od hotelu, lehátka, matrace a slunečníky k dispozici zdarma na pláži a u bazénu, svoz na pláž zajištěn
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon, klimatizace, TV, telefon, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, koktejly, whiskey, čerstvé ovocné šťávy, turecká káva, nápoje v láhvích, plážový bar a veškeré nápoje po 22 hod.
SPORT A ZÁBAVA
Sauna, kadeřnictví, turecké lázně, kulečník, stolní tenis,noční klub, půjčovna motorových vozidel
SLUŽBY ZA POPLATEK
Sauna, turecké lázně, kadeřnictví, kulečník, služby lékaře, prádelna, tel/fax, trezor, půjčovna motorových vozidel
PRO DĚTI
Mini klub (3-12 let), dětský bazén, dětské hřiště, mini disko, hlídání dětí za poplatek
URL
http://www.cinarfamilysuites.com/
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS: přímé lety Praha - Antalya - Praha v letní sezóně 2022 Doprava s Pegasus Airlines : lety operovány v zimní sezóně 2021/2022 s mezipřistáním v Istanbulu (obousměrně). Letenky jsou nerefundovatelné, storno poplatek je ve výši 100% z ceny letenky. Klienti nesou plnou zodpovědnost za správnost údajů na smlouvě. Změna jména není možná.

Celkové hodnocení 2.2/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti