Poseidon Playa | volné termíny | Cestolapka.cz

Poseidon Playa Costa Blanca, Španělsko

Nic moc..
5 RECENZÍ
1.2

Popis
Kvalitní hotel s fantastickou polohou u pláže Poniente s výhledem na moře. Hote vhodný pro páry i rodiny, kteří chtějí být v blízkosti pláže a starého centra Benidormu. Věnujte čas lenošení na písečné pláži nebo objevte klikaté ulice starého města, které jsou plné obchodů, barů a tapas restaurací.
Rychlý přehled
hotel v první linii od pláže venkovní bazén s oddělenou částí pro děti s výhledem na moře pokoje s výhledem na moře
Stručná poloha
přímo u pláže Playa de Poniente historické a obchodní centrum Benidormu 1km zábavný zvířecí park Mundomar 6km aquapark Aqualandia 6km
Poloha
3* hotel se nachází v oblasti Costa Blanca, v klidnější části letoviska Benidorm. Hotel se nachází přímo u klidnější pláže Playa de Poniente. Před hotelem vede promenáda Paseo de Poniente, dílo architekta Carlose Ferratera, oceněné chicagským muzeem architektury a designu cenou "Best New Global Design". Rušnější historické a obchodním centrum Benidormu je vzdálené pouhý 1 km. Podél promenády, táhnoucí se cca 3 km, naleznete širokou škálu služeb, obchodů, barů či restaurací. Letiště v Alicante je vzdálené pouhých 60 km. Zábavný zvířecí park Mundomar spojený s aquaparkem Aqualandia od hotelu cca 6 km.
Vybavení hotelu
Hotel Poseidon Playa nabízí klientům vstupní halu s recepcí (otevřenou 24 hodin), výtahy, restauraci, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, bar, bar u bazénu s výhledem na pláž, programy denních a večerních aktivit, dětský klub (od 5 - 12 let) apod.
Vybavení pokoje
Hotel Poseidon Playa má 300 pokojů s privilegovaným výhledem na Středozemní moře. Pokoje jsou jednoduše zařízené, avšak zcela postačí k Vašim potřebám. Standardní pokoje jsou vybaveny plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, internetovým připojením, trezor (za příplatek), ledničkou a balkonem s výhledem na moře. (maximální obsazení 3 dospělé osoby)
Pojmenování zařízení 1
POKOJ STANDARD S VÝHLEDEM NA MOŘE
Popis zařízení 1
Standardní pokoje jsou vybaveny plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, internetovým připojením, trezor (za příplatek), ledničkou a balkonem s výhledem na moře. (maximální obsazení 3 dospělé osoby)
Stravování
Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All Inclusive
Odkaz na WWW
https://www.hotelposeidonplaya.com/en
www odkaz popis 1
www.hotelposeidonplaya.com
Cena autobus/osoba zahrnuje
10 x ubytování s polopenzí, dopravu lux busem, asistenci CK, pobytovou taxu.
Povinné příplatké autobusové dopravy
komplexní pojištění.
Cena letecky/osoba zahrnuje
10 nocí s polopenzí, leteckou dopravu Praha - Valencie - Praha, transfery v místě, asistenci CK, letištní a bezpečnostní taxy.
Cena letecky nezahrnuje
navýšení palivového příplatku
Příplatky k letecké dopravě
komplexní pojištění.

Duben - Od 11 159,-

Květen - Od 11 229,-

Celkové hodnocení 1.2/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti