Sealife Buket Resort & Beach Hotel | volné termíny | Cestolapka.cz

Sealife Buket Resort & Beach Hotel Okurcalar, Turecko

Velmi dobré
20 RECENZÍ
4.0

Sealife Buket Beach

Oblíbený a nedávno renovovaný resort obklopený krásnou zahradou se nachází v Alanyi v oblasti Okurcalar a je vzdálen 95 km od letiště Antalya. Centrum města Side i Alanye se nachází 30 km od hotelu, dostupné místní dopravou nebo taxi. Menší obchůdky a trhy jsou v docházkové vzdálenosti.

PLÁŽ

Písečná pláž s oblázky se nachází u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje (20-21m2) s možností jedné přistýlky jsou vybaveny trezorem, telefonem, wifi, minibarem (denně doplňován vodou), SAT/TV, koupelnou s vanou či sprchou, WC, fénem, centrální klimatizací a balkonem. Prostornější pokoje (24m2) jsou vybaveny stejně jako pokoje standardní.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční polévka. Turecké palačinky, kumpir a svačinky, káva, zákusky a zmrzlina v časech určených hotelem. A'la carte restaurace (italská, rybí a turecká 1x za pobyt zdarma, pouze s rezervací). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00 - 24:00.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 a'la carte restaurace, 4 bary, snack bar, disko bar (za poplatek), tenisové kurty, skluzavky, stolní tenis, nákupní arkáda, mini club, disko, kulečník, wellness centrum, sauna, turecké lázně, kadeřnictví, fitness, vnitřní bazén, dětský bazén, relaxační bazén a bazén s animacemi.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, mini klub, tenisové rakety a míčky zdarma, osvětlení za poplatek, stolní tenis, masáže, salon krásny, disko, sauna, vodní sporty na pláži za poplatek.

Destinace

Alanya

se nachází ve východní části Turecké riviéry a uchvátilo svým půvabem i samotnou Kleopatru. Je to velice oblíbené historické letovisko, dříve sídlo pirátů, dnes oblast, kde se o Vás postarají jako nikde jinde. Místy hrubší písek, podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu, pečuje o chodidla unavených turistů. Zvláště je pak oblíbená Kleopatřina pláž, která se může pyšnit oceněním modré vlajky Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Asi stominutový transfer z letiště je ukončen pohledem na město, kterému už z dálky dominuje mohutná středověká pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž. Zachovalé hradby měřící až šest kilometrů svádí pohledy turistů hlavně v noci. Čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech, plavba člunem v krápníkových jeskyních, to vše je důvod, proč poznat Alanyi. Beznadějně zamilovaný Antonius daroval tuto část země Kleopatře jako svatební dar. Věřte, že i Vám přinese Alanya něco, na co se nezapomíná.

Celkové hodnocení 4.0/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti