Uroa Bay Beach Resort | volné termíny | Cestolapka.cz

Uroa Bay Beach Resort Uroa, Zanzibar a Tanzanie

Vynikající
8 RECENZÍ
4.7

Popis hotelu
POLOHA: Hotelov�� komplex se nach��z�� v klidn��, mal�� ryb����sk�� vesni��ce na v��chodn��m pob��e���� Zanzibaru. M��stn�� obyvatel�� se v��nuj�� st��le rybolovu, d��ky ��emu�� maj�� turist�� jedine��nou mo��nost zav��tat na ryb�� tr��nici p����mo na pl����i, kde se stanou sv��dky velmi tradi��n�� aukce. Hotel disponuje vlastn�� pl������ se slune��n��ky a leh��tky. UBYTOV��N��: Ubytov��n�� se nach��z�� v typick��ch vilk��ch um��st��n��ch v hotelov�� zahrad��. V��ech 61 pokoj�� je vybaveno vlastn�� koupelnou, l����ky s moskyti��rou, klimatizac��, TV se satelitem, telefonem, minibarem, k��vovarem a sadou na p����pravu ��aje. D��le se v pokoji nach��z�� trezor a internetov�� p��ipojen�� na vy����d��n��. V��echny pokoje jsou situov��ny sm��rem k mo��i s vlastn�� terasou, kter�� je dekorovan�� v tradi��n��m stylu. V��hled z pokoj�� je na mo��e ��i do zahrady. Hotel je pln�� bezbari��rov�� a to v��etn�� p����stupu na pl����.
Vybaven��
VYBAVEN�� A SLU��BY: V hotelov��m resortu je k dispozici host��m 24 hodinov�� recepce, slu��ba pran�� pr��dla za poplatek, restaurace a 2 bary, spa centrum nab��zej��c�� ��adu mas������ a dal����ch l����ebn��ch procedur v��etn�� kosmetick��ch procedur a manik��ry a pedik��ry. V hotelu je mo��n�� tak�� po����dat men���� konference ��i obchodn�� jedn��n��. Kapacita konferen��n��ch prostor je 60 lid��. SPORT A Z��BAVA: Uroa Bay Resort disponuje venkovn��m baz��nem, tenisov��mi kurty, h��i��t��m na mini fotbal a volejbal. D��le je zde pro hosty p��ipraven st��l na ping pong. Vybaven�� pro tyto sporty je mo��n�� zap��j��it na recepci. V��e toto je zdarma. Zpoplatn��n�� je pouze vyu��it�� tenisov��ch kurt�� ve ve��ern��ch hodin��ch, a to ����stkou 10$ za hodinu. Dal���� nab��dka vodn��ch sport�� na pl����i (kitesurfing, pot��p��n��...). All inclusive zahrnuje: sn��dani, ob��d, ve��e��i pod��van�� v hlavn�� restauraci formou bufetu (A la carte zpoplatn��n). Rozl��van�� nealkoholick��/alkoholick�� n��poje (pivo, v��no, destil��ty z dom��c�� produkce). D��le v pr��b��hu dne k��va, ��aj, d��usy, koktejly - v��b��r z menu. Denn�� od 10:00h do 23:00h.

Září - Od 32 890,-

Celkové hodnocení 4.7/5.0
Recenze od uživatele Alena Zárubová

Alena Zárubová

11.03.2020

4.0

Super dovolená

Recenze od uživatele Jara Pozler

Jara Pozler

19.02.2020

5.0

Super resort s vlastním bazénem úžasnou zahradou a velmi milým personálem. Na pokojích je čisto a uklízí se každý den. Klimatizace je samozřejmostí. Tento resort je přímo u pláže kde je úžasné koupání a krásná pláž. Kuchyň je zde velmi slušná s velkým výběrem jídel a myslím že si zde každý přijde na své. Jelikož to zde mají pod palcem Italové najdete zde velmi dobrou pizzu a těstoviny. Myslím že si dováží své vlastní suroviny avšak vaří i místní kuchyni. Ceny jsou přijatelné avšak pochopitelně vyšší než za branou resortu. Za mě velmi uspokojive. Děkujeme moc a brzy nashledanou. JV

Recenze od uživatele Jan Gajdošík

Jan Gajdošík

18.01.2020

5.0

Krásné ubytování sluzby na úrovni asi není co vytknout...

Recenze od uživatele Michaela Strnadova

Michaela Strnadova

14.04.2019

5.0

Moc krásná dovolená, akorát nám trochu vadilo ty odlivy. Příště raději na sever Zanzibaru. Masajove milý, nás oblíbenec byl Daudi..

Recenze od uživatele Jana Puldova

Jana Puldova

17.02.2019

5.0

Skvělé místo pro odpočinek i jako výchozí bod pro výlety pro poznání ostrova

Recenze od uživatele Zdenek Novák

Zdenek Novák

25.01.2019

5.0

Příjemný resort, výborná obsluha a hlavně krásně teplý oceán.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti