Hotel Nesrine | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Nesrine Yasmine Hammamet, Tunisko

Slušné
741 RECENZÍ
2.9

Popis
Nesrine

Hotel Nesrine ****

Naše hodnocení: 4

Hotel postavený v maurském stylu s přímým přístupem na pláž, obklopený tropickou zahradou. Kvalitní program all inclusive, bohatý animační program pro dospělé i děti, široká nabídka sportovního vyžití. Tento hotel je vhodný také pro handicapované klienty.

Poloha

 • 5 km od centra Hammametu
 • 6 km od centra Hammamet - Yasmine
 • 35 km od letiště Enfidha
 • 60 km od letiště v Tunisu
 • 90 km od letiště v Monastiru

Vybavení

 • vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem
 • hlavní restaurace, snack bar u bazénu, bar u bazénu, bar na pláži
 • obchod se suvenýry, společenská místnost s TV
 • Wi-Fi na recepci zdarma

Sport a zábava

 • venkovní bazén
 • slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma
 • vodní a plážové sporty, plážový volejbal, vodní pólo, tenis, stolní tenis, minigolf, pétanque, šipky, lukostřelba, biliard, šachy, aerobic
 • turecká lázeň, masáže, salón krásy
 • animační programy, večerní programy, diskotéka (vstup zdarma a nápoje za poplatek)

Ubytování

 • standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
 • klimatizace, koupelna,WC, telefon,TV/SAT., vysoušeč vlasů
 • minilednička na vyžádání zdarma (dle kapacity hotelu), bezpečnostní schránka na vratnou kauci (cca 20 - 25 TND)
 • většina pokojů s balkónem či terasou

Pláž

 • široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m od hlavní budovy
 • přístup na pláž hotelovou zahradou
 • bar na pláži (nealkoholické nápoje, pivo, odpolední snack)

Pro děti

 • dětský bazén, dětské hřiště, videohry
 • dětský klub od 4 do 12 let

Stravování

 • all inclusive

All inclusive zahrnuje:

 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
 • lehké odpolední občerstvení
 • rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (boukha a ovocné alkoholické likéry) místní výroby v době od 10:00 do 24:00 hodin - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem
 • otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit

Možnosti obsazení: 1+0, 2+0, 2+1, 2+2, 3+0, 3+1

Destinace

Hammamet je malebné město ležící zálivu na jih od poloostrova Cap Bon v zálivu stejného jména vzdáleno od hlavního města asi 60 km. Je to oblíbené a světoznámé lázeňské místo, se kterým se pojí začátek tuniské turistiky v 60.letech. Ve městě Hammamet (cca 70 000 obyvatel, ale v letní sezóně tento počet stoupne až na čtyřnásobek) se již před lety dbalo na zachování jeho původního vzhledu, Hammamet stál dokonce v čele konzervačního hnutí, jehož normou se stala intimní úprava každého obydlí tak, aby nepřevyšovalo výšku siluety cypřiše. Hammamet má nejlepší předpoklady, proč se stalo nejstarším turistickým letoviskem: 8 km dlouhou nádhernou písečnou pláž, stylové hotely uprostřed nádherných zahrad, nádherná příroda v okolí, všechny vodní sporty, na které si jen vzpomenete, moderní městské centrum plné života a radovánek a po setmění dostatek zábavy pro každého. Na dvou báječných golfových hřištích Citronnier a , ze kterých je výhled na letovisko i pláž, se odehrávají mezinárodní soutěže. Ideální příležitost pro večerní procházky nabízí pomerančové háje a rozsáhlé zahrady, kde rostou růže, lilie, oleandry, jasmíny. Bílé domy města, hotely ležící v zelených zahradách i vrcholky pohoří Atlas objevující se na horizontu nejlépe vyniknou ve svitu zapadajícího slunce.

Hammamet má rozmanitý terén, reliéf tvoří dvě pobřežní nížiny a na severozápadě nižší vrcholky, z nichž nejvyšší Jebel Hammamet má 250m.

Poněkud hůře zde budeme hledat původní tuniské vesničky a běžný obraz všedního Tuniska. Zato zde můžeme jít ve stopách takových osobností, jako byli Winston Churchill, Oscar Wilde, Flaubert, Maupassant, Paul Klee, Georges Bernanos, Franck Lloyd Wright, André Gide, Sophia Loren. Tyto slavné osobnosti se sem sjížděly a nechaly zde kus svého srdce.

Staré město leží na malém poloostrově a má krásné pláž, azurové moře. Na jih od centra města ve vzdálenosti 10km se na okraji zálivu táhne tzv. turistická zona Hammamet Yasmine, kde je vystaven jeden luxusní hotel vedle druhého. Má svůj přístav, zábavní park se spoustou atrakcí Carthage Land a dokonce ledové kluziště. Navštívit můžete pěkné a útulné kavárny a restaurace. Byla zde postavena i medina v plném souladu s historickými medinami.

V některých hotelech se nachází thalassoterapeutická centra.

Hammamet v římské době:

Stopy punské a římské minulosti jsou v Hammametu a sousedním Nabeulu velmi skrovné. Původní jméno bylo Pupput, které obsadili Římané mezi lety 176 a 179 našeho letopočtu. La réputation de Hammamet lui provient du degré de civilisation qu'elle atteint depuis l'époque romaine : ceci a été confirmé par les historiens romains et les géographes arabes, dans leurs relations de voyage.Pupput était une ville romaine riche et prospère ceci est prouvé par les vestiges archéologiques, non encore explorés, sont développement était rattaché à sa fonction de port commercial à la ville Siagul, situé à 3 miles de la côte et à l'exploitation des richesses de l'arrière pays rural.Pupput bylo bohaté a prosperující římské město, což dosvědčují archeologické pozůstatky. Hammamet sloužil v této době jako obchodní přístav pro město Siagul. Ces bains en marbre incrusté de mosaïque, noyés dans les vergers, au sud de la baie, et qui sont probablement a l'origine du nom arabe Hammamet (pluriel de Hammam, bain) ; ces puits profonds,ces habitations contenants de magnifiques tableaux de mosaïque ainsi que le cimetière au voisinage de l'hôtel Paradis, sont autant d'indices de l'existence d'une ville romaine et riche. Římské lázně zdobené mramorem a mozaikami daly název Hammametu ( Hammam- lázeň, koupel).

Hammamet za Aghlabovců:

En l'an 281H/893C. V roce 893 Le prince Aghlabit Brahim Il a ordonné la construction d'un Fort sur le Golfe de Hammamet pour garder les cotes tunisiennes. princ Aghlabit Brahim započal stavbu pevnosti v Hammametském zálivu, aby tuniské pobřeží pro ochranu tuniského území. Les travaux furent achevés en l'an 292 H/904 C. Práce byla dokončena v roce 904.

Hammamet za Hafsovců:

V roce 1236 Abu Zakaria al-Hafsid ukončil křesťanskou přítomnost v zemi tím, že nařídil dokončit stavbu Velké mešity v Hammametu. Dále postavil zdi na ochranu před možnou agresí.

Založení současného Hammametu:

Město Hammamet známé z dnešní doby bylo postaveno v 15.století na místě bývalých římských měst Siagu a Puput. Z tohoto století pochází i hradby medíny a kasba(citadela), která měla chránit obyvatele před nájezdy pirátů. Většina památek, nacházejících se uvnitř hradeb (mešity, mauzolea apod.), pochází ze 16.století.

Hammamet za Turků:

V roce 1560 Turci přišli do Hammametu pronásledovaní křesťany. Žádali útočiště od místních obyvatel, kteří jim odmítli pomoci. Comme vengeance les Turcs reviennent le lendemain et tuent ce qu'il ont pu d'hommes et prennent les femmes et les enfants qui ont été sauvés par le cheikh Sidi M'hammed Jedidi. Jako pomsta Turci druhý den vtrhli do města a zabili místní muže a vzali jejich děti a ženy, které zachránil Sheikh Sidi M'hammed Jedidi.
Les Turcs ont fini par s'imposer.Turci nakonec zvítězil. Ils sont venus à Hammamet dans une minorité mais leur nombre s'est accru régulièrement. Přišli do Hammamet v menšině, ale jejich počet se stále zvyšoval. Ils ont formé une minorité privilégiée par rapport aux habitants originaires du village. Tvořili privilegovanou menšinu ve srovnání s lidmi z vesnice.
Postupně docházelo k integraciPostupně docházelo k integraciL'intégration des Turcs dans la population se fait petit à petit avec les mariages entre Turcs et Hammamétois jusqu'à ce que les différences disparaissent avec le fils des temps. Turků do společnosti a časem rozdíly mezi nimi a místními zmizely úplně.

V 17.století byl Hammamet napaden spojenou armádou Francouzů, Malťanů a Španělů. Po krutém boji, při němž zahynulo 6000 útočníků, byl útok odražen. Podle svědectví jednoho ze Španělů bojovalo na straně hammametských obránců i 1400 žen

Okupace Hammametu a zřízení francouzského protektorátu:

Odpor obyvatel Hammametu vůči francouzské okupaci z 26.8.1881 byl velmi aktivní. I přes převahu Francouzů v armádě, Francouzi utrpěli i porážku a byli pronásledovaní až do Hammam Lif. Hammamet stejně jako ostatní oblasti Tuniska obětovali mnoho životů pro osvobození své země. Hrdinové v boji za nezávislost jsou stále v paměti obyvatel Hammametu, mezi nimi můžeme zmínit, Hedi Ouali a Tayeb Azzebi.

Les Turcs ont fini par s'imposer.Počátkem 20. století objevila v té době ještě bezvýznamnou rybářskou vesnici evropská smetánka-umělci a intelektuálové, jako například Paul Klee, August Macke, Gustave Flaubert, Guy de Maupassant, André Gide nebo Oscar Wilde. V roce 1960 zažilo město turistický boom a stalo se největším turistickým letoviskem v Tunisku.

Hammametské historické jádro je celkem malé, jaksi komorní a rodinné. Z památek, které zde můžeme vidět, je to opět především Medína obklopená starou španělskou pevností. Narozdíl od ostatních Medín je zde souk pouze v jedné z mnoha křivolakých uliček, což sice výrazně zjednoduší nakupování, ale na druhé straně ubere oso bitosti celé Medíny. Na konci této ulice se nachází maurská kavárna Sidi Bou Abid, odkud je krásný výhled na moře. Souky nabízejí nejrůznější druhy tradičního řemeslného zboží a suvenýrů. Hlavní brána do medíny je vedle rybářského přístavu. Křivolakými uličkami se dostaneme až k opačné straně hradeb, kudy se vchází na námořní hřbitov. Byl založen v r.1881 a jsou zde pohřbeni francouzští vojáci, kteří padli v bojích probíhajících v době vyhlášení francouzského protektorátu nad Tuniskem.

Kasba je stará španělská pevnost z 15. století postavená jako obrana proti útokům nepřátelských vojsk. Zvedá se přímo z moře a z jejíhož vrcholu se naskýtá hlavně při západu slunce nádherný pohled do okolí a na rybářský přístav. Na nádvoří se nachází pomník patrona města Sidi bou Ali.

Sídlí zde Hammametské mezinárodní kulturní středisko s divadlem pod širým nebem. Vilu dal postavit ve dvacátých letech 20.století rumunský milionář Georges Sebastian. Do 60.let se v ní setkávala evropská kulturní smetánka. V r.1964 bylo v jeho prostorách postaveno divadlo odpovídající moderním scénografickým požadavkům. Teď se zde vždy v srpnu koná mezinárodní kulturní festival divadla, tance a hudby, který do Hammametu láká významné umělce. Vila je pohádkovým sídlem postaveným v tradičním maurském slohu a porostlým kvetoucími rostlinami. Vedle tohoto architektonického skvostu si nechali postavit své vily dva američtí milionáři Jean a Violet Hensonovi. PARK DAR SEBASTIAN

Nachází se v turistické zóně u hotelu Nesrine a můžete zde obdivovat pozůstatky z nejkrásnějších římských domů, koupelny, mozaiky ...

Páteční trh v Nabeulu, kde se prodávají v jedné části velbloudi a jiná zvířata, koberce, koření, suvenýry aj. Kolorit těchto trhů je pestrou směsicí barev, vůní a zvuků, a dojmy z něj Vám zůstanou v paměti provždy. Zboží je nejen ve stáncích, ale i rozprostřené na plachtách na zemi. K dostání je vše-od šperků (pozor!nikdy nejsou zlaté , ani stříbrné, i když se bude prodavač dušovat, že jsou zaručeně pravé), přes tepané předměty z mědi a cínu, koberce, darbuky(bubínky z keramiky potažené oslí kůží, které jsou typickým tuniským lidovým hudebním nástrojem), až po kožené sedačky, kabely i bundy, egyptské papyrusy, písečné růže, preparované škorpiony aj. Trhy se konají dopoledne. Nabeul je po celém Tunisku vyhlášeným střediskem výroby keramiky a hrnčířských předmětů, výšivek, krajek a pletených košíkářských výrobků. Lze tu sehnat porézní neglazované hrnčířské nádoby, používané od nepaměti k uchovávání zásob a chlazené vody, i glazovaná keramika, určená pro běžné použití i jako dekorace. Základní tradiční barvy glazované keramiky jsou zelená(získaná směsí olova a kysličníků mědi) a žlutá(získaná směsí olova a antimonu.Tyto tradiční barvy pozvolna ustupují jiným barvám, jejichž získání umožňují moderní technologické postupy. Návštěva hrnčířské dílny by měla patřit mezi cíle vašich toulek. Mezi tradiční řemesla patří i destilace pomerančových, růžových a jasmínových květů. Takto získané vonné esence se pak přidávají do různých pokrmů a nápojů, nebo se z nich vyrábějí parfémy.

Aquapark v Severním Hammametu

Nachází se na silnici směrem na Nabeul. Jde o velký aquapark s různými skluzavkami, tobogány a divokou řekou.En 1602, les chevaliers de Malte s'en emparèrent par surprise et y firent 396 esclaves.

MEDINA v CENTRU HAMMAMETU

Nákupy v Medině mají specifickou atmosféru, neboť probíhají v historickém centru města s jeho typickou tradiční architekturou a turisté zde mohou koupit nejlepší tradiční výrobky- tradiční kostýmy, koberce, berberskou bižuterii, výrobky z kůže atd. Je zde desítka obchůdků a suky nabízející speciální zboží. Zdejší řemesla jsou přizpůsobena požadavkům turistů. Najdeme zde mnoho výrobků z keramiky zdobených tradičními motivy. Zdejší uličky jsou úzké a domy mají tradiční bílou barvu, okna a dveře jsou modré.

OBCHODNÍ CENTRUM V HAMMAMETU

Obchodní centrum v Hammametu se nachází přímo v centru města a u moře. Toto místo je prostředníkem mezi mezi moderním tradičním stylem, neboť se zde nachází obchody s tradičními výrobky a rovněž obchůdky s moderním zbožím(oblečení, obuv). Je zde spousta restaurací, kaváren, dále banky, kino a umělecké galerie.

TÝDENNÍ TRH (suk)V HAMMAMETU

Trh se koná v Cité Riadh každou středu odpoledne a čtvrtek dopoledne.Na trhu se obchoduje se vším možným od ovoce, použitých oděvů až po různé typy suvenýrů. Jeho atmosféru je třeba při pobytu v Hammametu zažít.

PROSLULÝ TRH V MĚSTĚ KERAMIKY V NABEULU

Trh se koná v Nabelu každý čtvrtek odpoledne a pátek dopoledne.Tento tradiční trh je známý po širokém okolí a sjíždějí se sem turisté z různých míst. Nabeul je střediskem keramiky.

Regionální úřad pro cestovní ruch

Avenue Taieb M'hiri, Nabeul Avenue Taieb M'hiri, Nabeul
Tél. Tel. 72 286 737 72286737
Tel.72286800
Fax: 72 223 358 Fax: 72223358

Turistická informační střediska:

Hammamet Centrum města

Avenue de la république Avenue republiky
Tel.: 72 280 423

Tel. : 72280423

Hammamet Yasmine Yasmine Hammamet

Hôtel l'Ecrin Hotel l'Ecrin
Tél. Tel. : 72 249 103 : 72249103
Fax : 72 249 062 Fax: 72249062

Turistické informace / kancelář cestovního ruchu

Avenue Habib Bourguiba Avenue Habib Bourguiba
8050 Hammamet 8050 Hammamet
Tel : 72 280 423 Tel: 72280423
Fax : 72 650 181 Fax: 72650181

Hlavní pošta

Avenue de la République Avenue republiky
Tél. Tel. : 72 280 540 : 72280540

Hlavní policejní stanice

Avenue Habib Bourguiba Avenue Habib Bourguiba
Tél. Tel. : 72 280 174 : 72280174

Hlavní nádražíPoste de PoliceNádraží

Avenue Habib Bourguiba Avenue Habib Bourguiba
Tél. Tel. : 72 280 079 : 72280079 Avenue Habib Bourguiba Avenue Habib Bourguiba
Tél. Tel. : 72 280 079 : 72280079

Noční Lékárna

Avenue de la République Avenue republiky
Tél. Tel. : 72 280 876 : 72280876

Civilní ochrana tel.198

Policie tel.197

Záchranná služba tel.190

Pokoje
 • Standardní dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky
 • ,
 • Standardní dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek
 • ,
 • Promo pokoj s možností jedné přistýlky
 • ,
 • Standardní jednolůžkový pokoj

Září - Od 13 790,-

Říjen - Od 13 990,-

Celkové hodnocení 2.9/5.0
Recenze od uživatele yzzNYvdpO

yzzNYvdpO

22.10.2023

3.0

<a href=http://atadalafil.mom>safe cialis online</a> You may feel a lump

Recenze od uživatele ArroffDab

ArroffDab

29.07.2023

3.0

Collect on the covid- 19 update bayer article nr <a href=http://finasterid.cfd>minoxidil vs propecia</a> What if I miss a dose of my dog s Trilostane

Recenze od uživatele Frielia

Frielia

05.07.2023

3.0

It was solid and held it s shape when I touched it <a href=http://dapoxetin.sbs>priligy alternative</a> Office of Alternative Medicine Book Should be Purchased letter 144, p

Recenze od uživatele Opposevew

Opposevew

09.03.2023

3.0

Authorities say the Tsarnaevs also killed Massachusetts Institute of Technology officer Sean Collier days later while they were on the run <a href=https://buycialis.boats>buy cialis non prescription</a> She was then found wandering in a wooded area, full blown pregnant

Recenze od uživatele Biptexiff

Biptexiff

08.03.2023

3.0

<a href=https://buycialis.lol>cialis dosage</a> Pimecrolimus is available as a 1 cream and is indicated for the treatment of mild to moderate AD

Recenze od uživatele Kitamoila

Kitamoila

06.03.2023

3.0

<a href=http://buycialis.hair>discount cialis</a> Uterine lining at 10

Recenze od uživatele Jdezib

Jdezib

22.02.2023

3.0

lanoxin sale <a href="https://buylanoxpl.com/">digoxin 250 mg cheap</a> order molnupiravir 200 mg pills

Recenze od uživatele Oaupfu

Oaupfu

22.02.2023

3.0

order digoxin pill <a href="https://buylanoxpl.com/">buy digoxin sale</a> molnunat 200 mg oral

Recenze od uživatele Fbbpxw

Fbbpxw

22.02.2023

3.0

buy lanoxin 250mg online <a href="https://buylanoxpl.com/">oral lanoxin 250mg</a> molnupiravir 200 mg generic

Recenze od uživatele fedPluple

fedPluple

05.02.2023

3.0

2009; 28 5 569 578 <a href=https://cialis.autos>how much does cialis cost</a>

Recenze od uživatele dioddelay

dioddelay

05.02.2023

3.0

Similar pigmented macrophages were visible in fat septae and between lipocytes <a href=https://propecia.skin>finasteride (propecia)</a>

Recenze od uživatele flienny

flienny

04.02.2023

3.0

Research related to Pergonal <a href=http://vkamagras.cyou>kamagra que es</a>

Recenze od uživatele assecency

assecency

03.02.2023

3.0

<a href=http://accutane.buzz>accutane medication</a> She started a blog after her diagnosis to document her experiences as a patient

Recenze od uživatele Telmepilm

Telmepilm

03.02.2023

3.0

<a href=http://nolvadex.hair>where to buy nolvadex reddit</a> Consequently also typical complications following preterm delivery in itself are reported, like bronchopulmonary dysplasia BPD cerebral haemorrhage and persisting ductus arteriosus in HELLP 44

Recenze od uživatele Frogede

Frogede

02.02.2023

3.0

Monte ApfyipSaPSbnB 6 19 2022 <a href=http://zithromax.buzz>azithromycin 500 mg tablets</a> PMID 15635497 Review

Recenze od uživatele floagmawl

floagmawl

02.02.2023

3.0

<a href=http://nolvadex.hair>tamoxifen dosage</a> Physician thought for a while, but was how to lower blood pressure in pregnant still worried, A drop of bright silver water coagulated on his fingertips

Recenze od uživatele flienny

flienny

02.02.2023

3.0

<a href=https://cialis.motorcycles>cialis generic</a> ve broken down the walls between the sighted and blind people

Recenze od uživatele Pydrith

Pydrith

28.01.2023

3.0

<a href=http://lasix.buzz>bumex vs lasix</a> You can find this area by feeling the uppermost bony area above each cheek

Recenze od uživatele Fesefeani

Fesefeani

24.01.2023

3.0

Several factors were associated with an increased likelihood of achieving remission, namely being female, neutered, no previous experience of cluster seizures and an older age at onset of seizures <a href=http://lasix.mom>acheter lasix en ligne</a>

Recenze od uživatele gursept

gursept

19.12.2022

3.0

<a href=http://cialis.pics>cialis cost</a> 1 were born with clomid

Recenze od uživatele slogsjata

slogsjata

17.12.2022

3.0

<a href=https://clomids.icu>buy clomiphene</a> However, researchers are still studying the matter

Recenze od uživatele Fligeof

Fligeof

16.12.2022

3.0

Honestly, I was so SURE that I had NO chance that I was pregnant this cycle to the point of feeling relieved I didn t have to obsessively take pregnancy tests everyday <a href=http://ccialiss.top>cialis 5mg best price</a>

Recenze od uživatele AMERBIBLE

AMERBIBLE

15.12.2022

3.0

Patient Education enzalutamide oral <a href=https://accutane.one>buy accutane 20mg online europe</a> Such a good start may herald an even more amazing future Luo Jia stood on the beach and let out a long breath

Recenze od uživatele dymnmagma

dymnmagma

11.12.2022

3.0

27HC is typically broken down by a different liver enzyme CYP7B1 <a href=https://lasix.one>is lasix potassium sparing</a>

Recenze od uživatele optople

optople

23.11.2022

3.0

177 For centuries, physicians described similar cases in their practices, with the same conclusion <a href=https://stromectol.ink/>stromectol dosage for head lice</a>

Recenze od uživatele Zodemyday

Zodemyday

21.11.2022

3.0

<a href=http://clomid.mom/>clomiphene citrate over the counter</a> Herceptin was studied as a single agent in a multicenter, open label, single arm clinical trial Study 6 in patients with HER2 overexpressing metastatic breast cancer who had relapsed following one or two prior chemotherapy regimens for metastatic disease

Recenze od uživatele coinkitte

coinkitte

18.11.2022

3.0

<a href=http://doxycycline.world/>doxycycline hyclate dosage</a> how do i get viagra in australia

Recenze od uživatele Ruspets

Ruspets

18.11.2022

3.0

com 20 E2 AD 90 20Viagra 20Tablet 2050 20Mg 20Price 20 20Kegunaan 20Viagra 20Cair viagra tablet 50 mg price Baldwin has been itching to get into the talk show biz <a href=https://lasix.autos/>does lasix lower potassium</a>

Recenze od uživatele outfigh

outfigh

14.11.2022

3.0

<a href=https://nolvadex.one/>side effect of tamoxifen</a> The reduction in alpha tocopherol cholesterol ratio could be of significance for antioxidant balance and lipid oxidation

Recenze od uživatele Cooredo

Cooredo

13.11.2022

3.0

Women are mostly affected with a female to male ratio of 4 1 and peak age incidence is the fifth decade <a href=http://priligy.me/>priligy and viagra</a> George uAcmiTneVZLmLfahC 5 21 2022

Recenze od uživatele Kgyrwm

Kgyrwm

04.11.2022

3.0

order rocaltrol 0.25mg pills <a href="https://rocaltrtn.com/">order calcitriol 0.25 mg online</a> order calcitriol 0.25mg sale

Recenze od uživatele Bkwuyn

Bkwuyn

04.11.2022

3.0

calcitriol 0.25mg us <a href="https://rocaltrtn.com/">order generic rocaltrol 0.25mg</a> rocaltrol 0.25mg cheap

Recenze od uživatele Oaisjo

Oaisjo

04.11.2022

3.0

rocaltrol 0.25mg ca <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol 0.25mg without prescription</a> rocaltrol 0.25mg tablet

Recenze od uživatele joyclecep

joyclecep

02.11.2022

3.0

F Changes in body weight in mice during the course of treatments <a href=https://stromectol.autos/>stromectol italia</a> Personally, I will be running Human Chorionic Gonadotropin HCG the last couple weeks of my cycle, and do blast before post cycle therapy pct

Recenze od uživatele broassy

broassy

15.10.2022

3.0

Monitor Closely 3 belladonna alkaloids decreases levels of chlorpromazine by inhibition of GI absorption <a href=http://bestcialis20mg.com/>where to buy cialis</a>

Recenze od uživatele jmgjrkbrr

jmgjrkbrr

10.10.2022

3.0

Hotel Nesrine | volné termíny | Cestolapka.cz jmgjrkbrr http://www.gur9ppg0d1i798j85pv1f6z38699o6jas.org/ [url=http://www.gur9ppg0d1i798j85pv1f6z38699o6jas.org/]ujmgjrkbrr[/url] <a href="http://www.gur9ppg0d1i798j85pv1f6z38699o6jas.org/">ajmgjrkbrr</a>

Recenze od uživatele hoasiarie

hoasiarie

09.10.2022

3.0

<a href=https://buylasixon.com/>lasix not working</a> s Basic Agreement

Recenze od uživatele absOste

absOste

18.09.2022

3.0

<a href=https://buydoxycyclineon.com/>doxycycline for cats</a> AGRIVET ITEMS AVAILABLE AT VINEGAR WHITE GAMEFOWL AND PET SUPPLIES POULTRY MAINTENANCE GAMEFOWL MAINTENANCE GAMEFOWL CONDITIONING AGRIPET ACCESSORIES 100 QUALITY GUARANTEED AND AFFORDABLE LONG EXPIRY PERIOD.

Recenze od uživatele Enzyday

Enzyday

14.09.2022

3.0

Excess weight worsens PCOS, but researchers do not yet know whether or not having PCOS makes patients more prone to obesity. <a href=http://tamoxifenolvadex.com/>most common side effects of tamoxifen</a>

Recenze od uživatele Twessmima

Twessmima

11.09.2022

3.0

Years later, now that I am married I want to start my family and have another baby, and it has been so stressful because now that I am ready it won t happen, it seems like I am not ovulating anymore, so I really pray that clomid does the trick for us. <a href=http://clomida.com/>clomid</a> I am currently on Noriday, but prior to that I was on Norimin for roughly 2 years.

Recenze od uživatele slundax

slundax

08.09.2022

3.0

alone for the medicine in 2013 <a href=http://cheapcialiss.com/>tadalista vs cialis</a> The group thanks all who have given yarn or cash donations for supplies

Recenze od uživatele spamspere

spamspere

06.09.2022

3.0

Buying drugs online can be both dangerous and illegal if you are not sure where they are coming from <a href=https://vtopcial.com/>cialis prescription</a>

Recenze od uživatele Grarnenna

Grarnenna

04.09.2022

3.0

Blood cell problems <a href=https://buypriligyo.com/>priligy 30mg tablets</a> Efficacy and tolerability of dapoxetine in treatment of premature ejaculation an integrated analysis of two double-blind, randomised controlled trials

Recenze od uživatele ATTEPTWEX

ATTEPTWEX

02.09.2022

3.0

That s why it s called the climax <a href=http://cialisfstdelvri.com/>cialis without a doctor's prescription</a>

Recenze od uživatele Deltfeeld

Deltfeeld

16.08.2022

3.0

Cialis 4cpr Riv 10mg Prezzo <a href=https://iverstromectol.com/>buy ivermectin for humans</a>

Recenze od uživatele loyadlemy

loyadlemy

27.07.2022

3.0

Clomid Recherche D Aide <a href=http://buycialikonline.com>buy cialis online 20mg</a>

Recenze od uživatele bbgbrkdc

bbgbrkdc

26.01.2022

3.0

hF3FJ2 <a href="http://uputxmhsqoyu.com/">uputxmhsqoyu</a>, [url=http://yobtiwjeqafo.com/]yobtiwjeqafo[/url], [link=http://ncalbhbqgzki.com/]ncalbhbqgzki[/link], http://qwgjbbnkmyfz.com/

Recenze od uživatele Petra Černa

Petra Černa

07.07.2019

3.0

Docela dobrý hotel , i když v Tunisu jsou určitě lepší

Recenze od uživatele Daniela Vaňková

Daniela Vaňková

10.06.2019

2.0

Bylo vidět, že hotel šetří na all inclusive, chyběla dopolední svačina i večerní snack, v podstatě totéž jídlo k obědu i k večeři po celou dobu pobytu, velmi malý výběr. Totéž platí o nabídce nápojů, opět malý výběr, navíc podávané v 1 dcl skleničkách, např.víno či Fanta. Aperitiv nevedli. Koktejl znamenal smíchané dva druhy džusu a sirup, bez ovoce. Pláž moc uklizená nebyla. Pokoje se starým nábytkem, budiž. Šváb v koupelně. Nefunkční fén. Wifi jen na recepci nebo v baru. Čtyřhvězdu si opravdu představuji jinak.

Recenze od uživatele Kateřina Vonkomerova

Kateřina Vonkomerova

28.09.2018

4.0

Jeli jsme koncem září po sezoně. Bylo tu méně lidí a skoro žádné děti takže super. Personál ochotnyochotný a milí. Animátoři stále zajišťovali nějaké aktivity. Hudbu u bazénu tedy občas až moc nahlas a většinou písně dokola..jidlo dobre celkem slušný výběr. Polévka jen u večeře..POKOJE asi záleží na štěstí kamarádka ho šla ihned vyměnit kvůli osoupane vaně a fakt nebyla nic moc..Ta naše celkem šla. NÁKUPY na tržnici hooodne smlouvat nebo najít obchůdek fix price - Pevné ceny, mají všude cenovky a neoberou vás jak ti co smlouvaji, nás celkem natáhli když jsme pak zjistili kolik to stojí normálně.Taxi levné kolem 6TND z hotelu do hammamet yasmine

Recenze od uživatele Lenka Turkova

Lenka Turkova

23.06.2018

1.0

Katastrofa !! Nedoporučuji tento hotel! Spousta švábů na pokoji i mimo pokoj! Na čistotu hotelu se tady moc nehledi. Jídlo dobre v rámci jejich možnosti. Opravdu tenhle hotel víckrát NE! Na pokojích nic poradně nefunguje fen na vlasy nefunkční,televize vybrakovana, dveře na balkon nedoviraji a mnoho dalších nedostatku.

Recenze od uživatele Anetka Fuková

Anetka Fuková

17.06.2018

4.0

Skvělé místo pro dovolenou .skvělá dovolená .❤

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti