Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana Al Bateen, Spojené arabské emiráty

Vynikající
111 RECENZÍ
4.7

Popis
Resort v moderním designu s tradičními prvky arabské architektury je prvním zástupcem hotelů Rayhaan společnosti Rotana v Abu Dhabi! Přímo na břehu Arabského zálivu!
Rychlý přehled
nákupní centra v těsné blízkosti moderní design "suchý" hotel výborný poměr kvality a ceny
Stručná poloha
Abu Dhabi cca 90 minut od letiště v Dubaji přímo u písečné pláže
Poloha
Abu Dhabi, přímo u 200 m dlouhé písečné pláže, v těsné blízkosti obchodních a nákupních možností. Klienti mají výhled přímo na prezidentský palác a přilehlé mořské laguny a průlivy. Nedaleko hotelu se nachází i přímořská promenáda. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 30 minut jízdy a od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy.
Pojmenování upoutávky 1
Zábava.
Popis upoutávky 1
Zábava pro nejmenší hosty.
Vybavení resortu
443 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Klimatizace, 3 restaurace a bary, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, fitness, sauna, jacuzzi, vodní sporty, rybaření, tenis, golf, squash, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Classic balcony pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkón. Možnost ubytování 3 osob.
Pojmenování zařízení 1
Classic balcony pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 osob
Popis zařízení 1
Classic balcony pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkón. Možnost ubytování 3 osob.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.
Náš názor
Resort v moderním designu s tradičními prvky arabské architektury je prvním zástupcem hotelů Rayhaan společnosti Rotana v Abu Dhabi! Přímo na břehu Arabského zálivu!
Speciální nabídka
*Ke každé letence rezervované u společnosti Emirates ZDARMA jednodenní vstupenka na výstavu EXPO - Emirates Expo Day Pass. Platí pro všechny zpáteční letenky, které zahrnují let do Dubaje nebo přes Dubaj, pro cesty od 1.10.2021 do 31.3.2022. *Cestující, kteří si od 1.9.2021 zakoupí letenky flydubai a uskuteční cestu do Dubaje v období konání EXPO 1.10.2021-31.3.2022, mohou zažádat o jednodenní vstup na Expo 2020 Dubai, který získají pro každou osobu v rezervaci zdarma.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů nebo ve suite. Hotel nepodává alkohol.
Odkaz na WWW
https://www.rotana.com/rayhaanhotelandresorts/unitedarabemirates/abudhabi/khalidiyapalacerayhaanbyrotana
www odkaz popis 1
Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 4.7/5.0
Recenze od uživatele Pavel Krygel

Pavel Krygel

18.08.2019

5.0

Moderní hotel s krásným výhledem, luxusním ubytováním a skvělým jídlem.

Recenze od uživatele Hanka Musiolová

Hanka Musiolová

06.05.2019

5.0

Nádherný výhled z pokoje

Recenze od uživatele Miroslav Heczko

Miroslav Heczko

06.05.2019

5.0

Krásný hotel skvělý výhled na co si vzpomenete to vám splní.

Recenze od uživatele Karel Cabák

Karel Cabák

23.09.2018

5.0

Klid a pohoda

Recenze od uživatele Jana Rackova

Jana Rackova

18.09.2018

5.0

Nádherný,pohodový hotel,s úžasným výhledem a super procházkama.Mohu jen doporučit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti