Hotel Citymax Hotel Sharjah | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Citymax Hotel Sharjah Abu Shagara, Spojené arabské emiráty

Velmi dobré
34 RECENZÍ
3.7

Popis Lokace
SHARJAH:

��ard���� je t��et�� nejv��t���� emir��t Spojen��ch arabsk��ch emir��t��. Emir��t m�� rozlohu 2600 km�� a p��ibli��n�� 800 000 obyvatel. Jako jedin�� le���� jak na pob��e���� Persk��ho, tak i na pob��e���� Om��nsk��ho z��livu. Vlastn�� p��ibli��n�� 16 kilometr�� pob��e���� a pak se t��hne daleko do vnitrozem��. Svou rozlohou pokr��v�� pouh�� 3,3% ��zem�� SAE, i p��esto je ale t��et��m nejv��t����m emir��tem co se rozlohy i po��tu obyvatel t����e. U�� od roku 1972 zde vl��dne Sult��n Bin Mohamed Al Qassimi, kter�� je sou��asn�� i ministrem kultury ve Spojen��ch Arabsk��ch Emir��tech. Os��dlen�� ��ard���� se odhaduje a�� do doby p��ed 6 tis��ci lety. Metropol�� emir��tu je stejnojmenn�� m��sto ��ard����. Emir��t se skl��d�� z n��kolika odd��len��ch ����st��: v��t���� z��padn��, p��ev����n�� pou��tn�� ����sti, le����c�� p��i pob��e���� Persk��ho z��livu, v n���� se nach��z�� i jeho metropole a d��le n��kolik odd��len��ch exkl��v le����c��ch v hor��ch na v��chod�� a v t��m���� v��ech p����padech om��van��ch vodami Om��nsk��ho z��livu. Jedn�� se o mal�� ostrovy "Dibba Al-Hisn", "Kalba", "Khor Fakkan" a "Nahwa". ��ard���� je jednak kulturn��m centrem, najdete zde spoustu muze��, v nich�� jsou ulo��eny d��la um��lc�� z cel��ho sv��ta a m����ete nav��t��vit velk�� po��et v��stav, z��rove�� je ale tak�� m��stem, kde se velice p����sn�� dodr��uj�� isl��msk�� tradice. Je to jedin�� emir��t nedovoluj��c�� bez v��jimky nakupovat a po����vat alkohol mimo hotelov�� komplex. Velmi p����sn�� se tak�� db�� na odpov��daj��c�� od��v mu���� a ��en. Nepochybn�� t��m���� nejv��t���� v��hodou tohoto emir��tu je, ��e soused�� se v��emi ��esti dal����mi emir��ty, m����ete tedy sednout do tax��ku a za p��l hodiny budete nap����klad v Dubaji, kde takov�� z��kazy neexistuj��. ��ard���� je typick�� pro bohat�� tr��i��t�� se ��irokou nab��dkou ru��n��ch v��robk��, na kter��ch m����ete koupit t��m���� v��e od ru��n�� tkan��ch koberc��, ��perk�� ze zlata a drah��ch kamen�� a�� po staro��itnosti. Pl����e jsou zde kr��sn�� a udr��ovan�� s b��l��m p��skem a opravdu ��ist��m mo��em. Daleko ve vnitrozem�� je o��za "Chajd" a nedaleko od n�� na ��zem�� "Milaja" lze nav��t��vit archeologick�� vykop��vky, kter�� dokazuj�� ��il�� obchodn�� ruch na tomto ��zem�� u�� ve 3. stolet�� n. l. D��le��itou ����st�� mezin��rodn��ho exportu je v��voz perel a tak�� t����ba soli ve zdej����ch soln��ch dolech. P��esto��e jsou zde pro n��v��t��vn��ky z nemuslimsk��ch zem�� pom��rn�� velk�� omezen��, tak navzdory tomu je emir��t ��ard���� nav��t��vov��n miliony turist��, kter�� l��k�� zdej���� skvostn�� pob��e���� lemovan�� palmami, s luxusn��mi hotely poskytuj��c�� ten nejlep���� servis.

Popis ubytov��n��
CITYMAX HOTEL SHARJAH 3***:

Hotel Citymax Sharjah se nach��z�� v obchodn�� ����sti m��sta a je ide��ln��m v��choz��m bodem pro prozkoum��v��n�� tohoto m��sta. Stoj�� p��ibli��n�� 750 m od parku Al Shagara, 3 km od promen��dy, kter�� je okolo laguny Khalid Lagoon, 4 km od z��bavn��ho centra Al Qasba, Al Majaz a 7 km od pl����e. Na mezin��rodn�� leti��t�� v Dubaji je to pak 15 km. Hotel m�� 239 modern�� za����zen��ch, klimatizovan��ch pokoj�� a jejich sou����st�� je Wi-Fi p��ipojen��, LCD TV, pracovn�� st��l, bezpe��nostn�� schr��nka na laptop i p����slu��enstv�� pro p����pravu k��vy a ��aje. Citymax Sharjah m�� soukrom�� parkovi��t��, kter�� m����ete vyu����vat zdarma. V hotelu se nach��z�� fitness centrum a sauna. Lze vyu����t i hotelov�� slu��by buzen�� ��i ��schovny zavazadel. Pokojov�� slu��ba a recepce jsou dostupn�� nep��etr��it��. Hlavn�� hotelov�� restaurace nese n��zev City Caf�� a najdete v n�� mezin��rodn��, asijsou a arabskou kuchyni, d��le zde naleznete asijskou restauraci Sizzling Wok. Nasn��dat se m����ete v pohodl�� sv��ho pokoje nebo ve zdej���� hlavn�� hotelov�� restauraci.

Program
Uveden�� cena z��jezdu obsahuje letenky za cenu v optim��ln�� knihovac�� t����d��. Tento z��jezd si m����ete objednat v jak��mkoliv term��nu na libovolnou d��lku pobytu, m����e se zde li��it kone��n�� cena. R��di V��m cenu zkalkulujeme na z��klad�� Va���� nez��vazn�� objedn��vky.

Celkové hodnocení 3.7/5.0
Recenze od uživatele Ouupdz

Ouupdz

04.03.2024

3.0

atorvastatin 40mg oral <a href="https://lipiws.top/">atorvastatin 20mg drug</a> buy atorvastatin tablets

Recenze od uživatele Wljxvv

Wljxvv

23.02.2023

3.0

lanoxin 250mg cost <a href="https://buylanoxpl.com/">order digoxin 250mg for sale</a> buy molnunat 200mg pill

Recenze od uživatele Tggqnc

Tggqnc

04.11.2022

3.0

calcitriol 0.25 mg tablet <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol cost</a> calcitriol 0.25mg sale

Recenze od uživatele Iqvdum

Iqvdum

04.11.2022

3.0

rocaltrol medication <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol online buy</a> buy calcitriol 0.25 mg generic

Recenze od uživatele Zhqstc

Zhqstc

04.11.2022

3.0

calcitriol 0.25mg price <a href="https://rocaltrtn.com/">calcitriol ca</a> rocaltrol pill

Recenze od uživatele Jaroslav Červený

Jaroslav Červený

11.02.2019

5.0

Hotel slušný, čistý s ochotným personálem, vybavený posilovnou a saunou, ale bez bazénu. Dobrá kuchyně, ale chybí čerstvé pečivo, sýry a uzeniny asi neznají. Dojezdová pláž nenavozuje příjemný pocit. Okolí hotelu nepříjemný provoz a hluk, v uličkách za hotelem špína.

Recenze od uživatele Zdenda Seps

Zdenda Seps

18.02.2018

4.0

Je tu fajn taxi levné dostaneš se kamkoli...hotel je dostačující a personál je vstřícný..Je to tu moc příjemné a doporučuji..Jen škoda ze tu alkohol neseženeš jen Dubaji a to zřídka v barech..Jinak moc se mě to líbilo...

Recenze od uživatele praha 3

praha 3

06.12.2017

2.0

Nejdříve mínusy - bohužel hotel nemá balkony a vůbec nikde v hotelu (malá recepce), není žádné posezení. Venku kolem dokola jsou jen chodníky. Přímo u hotelu jsou 2 dálnice s nepřetržitým provozem. V noci je cítit kanalizace a to dost silně. Se 2 minibusy nezvládá odvozy na, i z pláže, (ruský národ si bezohledně vybojuje nástup do busu a vy zůstanete venku), takže občas musíte na taxi. Plusy - personál je vstřícný, ochotný, pokoje jsou hezké, čisté, s konvicí, čajem, kávou a vodou. V jídelně se najíte, denně totéž, skromné, dobré. Poloha hotelu je výborná i na pěší túry (na pláž 11 km), spousta obchodů, restaurací. Moře je průzračné, teplé, vstup písečný, pozvolný. Zálivy jsou obklopeny parky s lavičkami a je to tam moc hezké.

Recenze od uživatele Martin Semenský

Martin Semenský

12.01.2015

5.0

Nadmíru jsem byl spokojen :) Recepce i personál vždy perfektní. Na snídani byl výběr dostačující. Od hotelu jezdí pravidelně autobus jak na pláž tak do města ... my hodně využívali veřejnou dopravu ... transfer z letiště perfektní ... na pokoji přišla velmi vhod rychlovarná konvice a lednička. Jedinou vadu měly špatně otevírající a zamykající dveře na kartu = 98/100

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti