Sea Star Beau Rivage | volné termíny | Cestolapka.cz

Sea Star Beau Rivage Hurghada, Egypt

Velmi dobré
926 RECENZÍ
3.8

Popis
Destinace

Tradiční egyptské turistické centrum na africkém pobřeží Rudého moře je vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám oblíbeným cílem tísíců návštěvníků po celý rok. Výhodou tohoto místa jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i poloha v nevelké vzdálenosti od Káhiry i Luxoru s jejich lákadly v podobě monumentálních staroegyptských památek: pyramid v Gíze a Sakkaře, chrámů v Karnaku a Luxoru i pohřebišť v Údolí králů a královen. V tradičním centru města máte možnost navštívit typické arabské tržiště, nakoupit si různé suvenýry a zboží v pouličních krámcích či posedět v některé ze zdejších originálních čajoven. Nejlepším časem pro toulky na tržišti a pro posezení u vodní dýmky jsou večerní hodiny, kdy se pláže vyprázdní a centrum Hurghady naopak ožívá. Rostoucí zájem o dovolenou v těchto místech vyvolal bouřlivý rozvoj výstavby nových hotelových kapacit, které nyní postupně obsazují atraktivní místa na pobřeží často až několik desítek kilometrů na jih od původní malé rybářské osady, která dala letovisku jméno. Hotely všech - zejména ale vyšších - kategorií poskytují služby na srovnatelně vysoké úrovni. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada i cesty na blízké ostrůvky (nejznámějším je ostrov Giftún) za neopakovatelným světem korálových útesů. Pověstnou je i pro svoje velmi dobré podmínky pro windsurfing, který i začátečníkům v některých obdobích roku zpříjemňuje mírný jihovýchodní pasát.

Poloha hotelů na mapě Hurghady:


Zobrazit místo Egypt, Hurghada na větší mapě

Video k destinaci:

VÝLETY
V průběhu Vašeho pobytu je pro Vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Uvedené ceny jsou orientační.

Luxor - jednodenní výlet
Celodenní výlet autobusem do města Luxor, starodávného sídla egyptských faraónů. Údolí Králů, Memnonovy kolosy, chrám královny Hatšepstut, alabastrová dílna, plavba přes Nil. Po obědě návštěva chrámu v Karnaku, papyrusového institutu. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 85 $/66 €

Káhira - jednodenní výlet
Celodenní výlet autobusem do hlavního města Egypta. Egyptské museum s originálnem Tutanchamonova pokladu, areál velkých pyramid v Gíze, Sfinga a přilehlé chrámy. Po obědě návštěva papyrusového institutu s možností nákupu papyrusu s garancí a výrobny parfémů s garancí. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 90 $/70 €

Káhira - dvoudenní výlet
1.den viz předchozí program, 2.den návštěva Sakkary s mastabou a s Džoserovou stupňovitou pyramidou. Prohlídka Citadely s mešitou Muhammada Aliho, návštěva nejstaršího egyptského bazaru Khal el Khalili.
Orientační cena: 180 $/140 €

Káhira letecky
Letecký výlet do hlavního města Egypta. Program viz Káhira autobusem.
Orientační cena: 260 $/210 €

Sharm El Naga
Výlet do jedné z nejhezčích oblastí vzdálené od Hurghady asi 40 km. Šnorchlování u koralů přímo u pláže, možnost využití bazénu, oběd v restauraci na pláži, výbava na šnorchlování v ceně.
Orientační cena: 50 $/43 €

Giftun
Celodenní výlet lodí na ostrov s bílou pláží(ostrov je národním parkem). Po cestě 2 zastávky na šnorchlování na koralových útesech, oběd na lodi+2 nápoje, 2 hodiny koupání na ostrově.
Orientační cena: 35 $/27 €

Mahmya
Luxusní šnorchlovací výlet na ostrov s bílou pláží (patří k narodnímu parku). V ceně bufetové stoly, slunečník, šnorchlovací potřeby.
Orientační cena: 60 €

Utopia Island
Celodenní výlet lodí spojený se šnorchlováním v oblasti Soma Bay. Oběd a nápoje+ výbava na šnorchlování v ceně. 2 hodinová zastávka na ostrově Utopia s krásnou bílou pláží, možnost rybaření, krátka plavba lodí s proskleným dnem.
Orientační cena: 50/43 €

Turecké lázně
Hodinový pobyt v tureckých lázních hammam spojený s masáží.
Orientační cena: 35$/28 €

Red Sea Dolphin
Dvouhodinová plavba katamaránem s prosklenými koridory.
Orientační cena: 40 $ /30€

Rybaření
Celodenní výlet lodí, šnorchlování a rybaření. Oběd, nápoj, výbava na šnorchlování a rybaření v ceně.
Orientační cena: 40 $/30 €

Potápění
Jedinečná příležitost pro začátečníky i pokročilé potápěče. Český nebo slovenský instruktor, kompletní výstroj, oběd + nápoje, 2 ponory na otevřeném moři. Možnost kurzu s licencí (info u delegáta).
Orientační cena: 55 $/47 €

Jungle aquapark
Celodenní pobyt v největším egyptském aquaparku, vstupy na všechny atrakce. V ceně oběd s nápojem, lehátko a slunečník. Výborné pro rodiny s dětmi a milovníky adrenalinu.
Orientační cena: 45 $/35 €

Dolphin show
První delfinárium v Hurghadě. Hodinová show s delfínama, za extra příplatek možnost plavání s delfíny.
Orientační cena: 35 $/27 €

Ponorka
Hodinová plavba opravdovou ponorkou v hloubce asi 18 m, pozorování podmořského světa. Občerstvení v ceně.
Orientační cena: 60 $/51 €

Badawya night
Večerní výlet za egyptským folklorem. V setkávacím centru budete mít možnost řídit kočár, jezdit na oslíkovi, velbloudovi, na koni. Orientální show a barbeque.
Orientační cena: 25 $/20 €

Malé Safari na 4kolkách
Půldenní výlet na 4kolkách do pouště, krátká návštěva beduínské osady, jízda na velbloudovi. Výlet začíná v ranních hodinách.
Orientační cena: 35 $/27 €

Safari na 4kolkách
Půldenní dobrodružná jízda na 4kolkách po poušti. Návštěva beduínské vesnice. Projížďka na velbloudech, seznámení se zvyky beduínů. Pozorování západu slunce, večeře, závěrečné představení, za tmy návrat do hotelu.
Orientační cena: 50 $/43 €

Safari jeep
Půldenní výlet jeepem do beduínské vesnice, pozorování fatamorgány. Projížďka na velbloudech, po západu slunce večeře a představení od beduínů.
Orientační cena: 30 $/24 €

Sahara Park
Půldenní výlet do pouště. Projížďka na 4 kolkách, motokárách, jízda na velbloudovi, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show. Pozorování noční oblohy teleskopem.
Orientační cena: 55 $/44 €

Podmínky stornování výletu
Při nedostavení se klienta k odjezdu na výlet cestovní kancelář cenu výletu nevrací. Při možnosti přesunutí výletu je možné výlet posunout na jiný den. V případě přeložení výletu a jeho následného zrušení se částka za výlet nevrací. V případě zrušení výletu více než 24 hodin před odjezdem je možné vrátit plnou cenu výletu (po předložení lékařského dokladu). V případě výletů pořádaných letecky se vrací 100 % částky pouze při zrušení výletu 3 dny předem. Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři. Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje je zakoupit vůbec. Všechny výlety jsou organizovány egyptskou partnerskou cestovní kanceláří.

Pokoje
Pokoj 1/2+2 (11/12) Praha, Brno, Ostrava

Červen - Od 8 390,-

Celkové hodnocení 3.8/5.0
Recenze od uživatele Susuaks

Susuaks

Před 2 týdny

3.0

We subsequently evaluated the efficiency of Neurog3 misexpression in ОІ cells using Salmon Gal staining <a href=http://alevitra.mom>levitra con otros medicamentos</a>

Recenze od uživatele Ensurdy

Ensurdy

Před měsícem

3.0

Bourgeois JA 2005 Reversible hyponatremia and venlafaxine <a href=http://bcialis.mom>cialis generic cost</a> Appendix Methods

Recenze od uživatele Tenteekab

Tenteekab

04.03.2023

3.0

<a href=http://buycialis.homes>buy generic cialis online</a> A fall in GFR in clinical settings is often ascribed to diuretic induced reduction in volume depletion or blood pressure

Recenze od uživatele Upzinc

Upzinc

05.11.2022

3.0

order rocaltrol 0.25 mg generic <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol canada</a> order calcitriol sale

Recenze od uživatele Emvruz

Emvruz

04.11.2022

3.0

buy rocaltrol sale <a href="https://rocaltrtn.com/">order calcitriol 0.25mg pill</a> calcitriol 0.25mg pill

Recenze od uživatele Vbcdgi

Vbcdgi

04.11.2022

3.0

buy calcitriol online cheap <a href="https://rocaltrtn.com/">buy rocaltrol</a> calcitriol ca

Recenze od uživatele Jana Dvořáková

Jana Dvořáková

08.12.2019

4.0

Výborná kuchyně, WiFi jen za poplatek, výhodné si koupit zde SIM kartu z daty.

Recenze od uživatele Iveta Nováková

Iveta Nováková

07.05.2019

5.0

Skvělý hotel i personál, ti kteří si chtějí užít dovolenou vřele doporučuji!!!!Již po několikáté jsme navštívili tento hotel. Hotel se skvělým personálem!!!! Veškeré služby perfektní, jídlo vynikající!!! Opět se rádi vrátíme zpět do tohoto hotelu!!!!! Great hotel and staff who want to enjoy a vacation I highly recommend! !! !We have about a dozen times this hotel. Hotel with a great staff! !! ! All services perfect, excellent! !! Again like to back to this hotel! !! !!

Recenze od uživatele Tomas Bakul

Tomas Bakul

04.02.2019

4.0

Hezké okolí ale na každém kroku chtějí dolar či euro za cokoliv. Stereotypní kuchyně.

Recenze od uživatele Jiří Lokvenc

Jiří Lokvenc

14.12.2018

3.0

Ubytování super, kuchyně výborná, personál úžasný a vstřícný. Jen Egyptská klientela je celou noc hlučná a nevyspíte se. Jsou hluční a neomalení. Hotel a jeho služby hodnotím kladně a jsme spokojen.

Recenze od uživatele Milan Florian

Milan Florian

14.08.2018

5.0

Mohou jenom doporučit ,ještě jeden den a letíme domů, příští rok opět sem

Recenze od uživatele Jan Bělský

Jan Bělský

01.07.2017

3.0

Hezky umístěný hotel, pozvolny přístupu do vody, dva bazeny se sladkou vodou, sprcha na pláži. Na pláži neni otevreny bar. Strava se zde po tydnu opakuje. Snidane jsou kazdy ddn stejne. Hodne koralu pri pobrezi. Po tydennim pobytu nrms hotel cim prekvapit. Wi-fi zdarma ale jen pro jedno zarizeni pro pokoj.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti