Golden Beach Resort | volné termíny | Cestolapka.cz

Golden Beach Resort El Gouna, Egypt

Slušné
133 RECENZÍ
3.0

Cena

V ceně zájezdu je zahrnuto:


• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku


• transfery do pobytového místa a zpět


• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu


• služby delegáta


• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):


• volitelné doplňkové služby

• vízum 790 Kč/osoba - do konce dubna 2021 je vízum pro občany ČR a SR zdarma. Musíte se prokázat hotelovým voucherem.


• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)


storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt

storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
S účinností od pátku 5. března 2021 bude možné vstupovat na paluby letadel Smartwings mířících z/do ČR jen s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR testu. Výsledek RT-PCR testu nesmí být starší než 72 hodin před nástupem na palubu letadla. I nadále musí cestující splňovat veškeré podmínky pro vstup do dané země. S ohledem na stávající ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je nezbytné se před cestou z ČR do Egypta prokázat negativním PCR-testem ne starším než 72 hodin. Povinnost PCR testů se nevztahuje na děti do 5 let.Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
Doporučení
Skvělá poloha přímo na břehu Rudého moře, celoroční slunné počasí a oblíbený hotel, který svým klientům poskytuje kvalitní služby, vřelou pohostinnost a nevšední zážitky se rovná nezapomenutelná dovolená v této velmi oblíbené destinaci.
Gps
27.31122200243692, 33.71664398454981
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, ideální pro rodiny s dětmi. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Krásný korálový útes vhodný pro šnorchlování.
Plazcca
u pláže
Poloha
Resort se nachází na klidném pobřeží Rudého moře cca 15 km severně od centra Hurghady a cca 20 km od letiště.
Popisnawww
Skvělá poloha přímo na břehu Rudého moře, celoroční slunné počasí a oblíbený hotel, který svým klientům poskytuje kvalitní služby, vřelou pohostinnost a nevšední zážitky se rovná nezapomenutelná dovolená v této velmi oblíbené destinaci.
Stravování
Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu ve vybraných restauracích, pozdní snídaně, fast food občerstvení ve vybrané časy, neomezené množství vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů během dne, drobné občerstvení během dne.
Ubytování
Standartní dvoulůžkové pokoje s balkonem či terasou a výhledem na zahradu a bazén disponují sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT TV, minibar (voda zdarma), telefon, rychlovarná konvice zdarma na vyžádání, trezor. Možnost přistýlky.
Vybavení
Hostům je k dispozici recepce, směnárna, několik venkovních bazénu, bazén se skluzavkami, 7 restaurací, 8 barů, dětské hřiště, obchody, internetový koutek, úschovna zavazadel.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, plážové osušky a ručníky, wi-fi v lobby, posilovna, vybrané sporty a sportovní vybavení, animační programy.
Za poplatek: wi-fi na pokojích, služby praní a žehlení, masáže, lázně a wellness, vodní sporty a potápění, kulečník, tenis, kurz vaření, trezor na recepci, hlídání dětí, herna, salon krásy, ježdění na koni.
Název
Golden Beach Resort

Říjen - Od 9 690,-

Celkové hodnocení 3.0/5.0
Recenze od uživatele Deltfeeld

Deltfeeld

Před měsícem

3.0

finegra viagra <a href=http://iverstromectol.com/>where can i buy stromectol ivermectin online</a>

Recenze od uživatele loyadlemy

loyadlemy

27.07.2022

3.0

Spermatogenesis is formation of sperm. <a href=https://buycialikonline.com>Cialis</a>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti