Riu Naiboa | volné termíny | Cestolapka.cz

Riu Naiboa Punta Cana, Dominikánská republika

Slušné
20 RECENZÍ
3.0

Popis
Hotel obklopený krásnými tropickými zahradami, kde můžete strávit ideální a klidnou dovolenou a užívat si rozlehlou pláž s tyrkysovými vodami!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) možnost vstupu do aquaparku Splash Water World možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči široká škála zábavy pro dospělé i pro děti Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
30 minut jízdy od letiště Punta Cana 400 m od bílé písečné pláže Playa Arena Gorda v blízkosti golfového hřiště
Poloha
Punta Cana, nachází se 400 m od pláže v krásné tropické zahradě. Nachází se ve stejné lokalitě jako ostatní sesterské hotely - Riu Palace Punta Cana, Riu Palace Macao, Riu Palace Bavaro and Riu Bambu. Vzdálenost od letiště Punta Cana je 30 minut jízdy, od letiště Santo Domingo cca 2,5 hodiny jízdy. V blízkosti hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště (Punta Blanca Golf Club). Známá barevná Caribbean Street s obchůdky a diskotékou se nachází ve vzdálenosti 700 m, 10 minut jízdy autem pak najdete malé městečko El Cortecito s několika restauracemi a plážovými bary. Nákupní centrum je vzdálené 5 km.
Pojmenování upoutávky 1
Aquapark (Splash Water World)
Popis upoutávky 1
Možnost vstupu do aquaparku Splash Water World
Vybavení hotelu
362 pokojů a suite. Klimatizace, 3 restaurace, 2 bary, plážový klub, bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, šlapadla, jízda na kajaku, 4 tenisové kurty, volejbal, animační programy, dětský klub, animační programy, minimarket, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, alcohol dispenser, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Hotel obklopený krásnými tropickými zahradami, kde můžete strávit ideální a klidnou dovolenou a užívat si rozlehlou pláž s tyrkysovými vodami!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.
Odkaz na WWW
https://www.riu.com/en/hotel/dominican-republic/punta-cana/hotel-riu-naiboa/
www odkaz popis 1
RIU Naiboa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Punta Cana-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Březen - Od 38 390,-

Celkové hodnocení 3.0/5.0
Recenze od uživatele Tswnam

Tswnam

04.11.2022

3.0

order rocaltrol 0.25mg for sale <a href="https://rocaltrtn.com/">purchase rocaltrol sale</a> buy calcitriol 0.25mg generic

Recenze od uživatele Vemksu

Vemksu

04.11.2022

3.0

calcitriol 0.25 mg usa <a href="https://rocaltrtn.com/">cheap calcitriol</a> order calcitriol 0.25mg generic

Recenze od uživatele Khqrbf

Khqrbf

04.11.2022

3.0

order rocaltrol 0.25 mg generic <a href="https://rocaltrtn.com/">order rocaltrol 0.25 mg without prescription</a> order calcitriol 0.25mg generic

Recenze od uživatele Vysiqj

Vysiqj

04.11.2022

3.0

calcitriol pill <a href="https://rocaltrtn.com/">order rocaltrol</a> order calcitriol 0.25 mg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti