Seaden Valentine | volné termíny | Cestolapka.cz

Seaden Valentine Side, Turecko

Slušné
23 RECENZÍ
3.4

Kladné stránky

pouze pro osoby 16+
all inclusive program 24 hodin denně
písečná pláž do 200 m
lehátka na pláži a plážový bar ZDARMA

Destinace
Proč letovisko Side?

Side má nekonečně dlouhé písečné pláže se zlatavým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. To ocení rodiny s menšími dětmi i neplavci. Dříve bylo Side důležitým obchodním střediskem i pirátskou osadou. Tady se údajně poprvé setkal Marcus Antonius s Kleopatrou. Pohled na staré město s ruinami a antickými památkami jako například amfiteátr, který se k vystoupením používá dodnes, je možný už z pláží od hotelových kapacit. Výhodou městečka je i to, že v létě sem nesmí žádné automobily. Velkým lákadlem může být i diskotéka, která se koná pod širým nebem.

Vzdálenost od letiště: Antalya 65 km.

Pláž: písečná s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody.

Moře: průzračné, s menšími vlanami.

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, spoustu obchůdků, bazarů, restaurací, antické památky, historické centrum města Side, fakultativní výlety, turecké lázně a masáže.

Hotel SEADEN VALENTINE

Hotel Seaden Valentine ***** je hotel pouze pro osoby 16+, byl otevřen teprve v roce 2017 a jako jeden z mála hotelů nabízí all inclusive program 24 hodin denně. Leží cca 200 m od písečné pláže s jemným pískem. Zde najdete hotelovou restauraci a bar, který je v rámci programu pro všechny hosty hotelu Seaden Valentine ***** zdarma. Historické město Side s krásnými památkami, restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 4 km. Snadno se sem dostanete procházkou podél pláže a nově vybudované pěší promenádě, taxi anebo místní autobusovou dopravou. Tento pěti hvězdičkový hotel poskytuje svým hostům výborné služby, program all inclusive 24 hodin a soukromé wellness. Hotel Seaden Valentine ***** doporučujeme všem náročným klientům, kteří nechtějí bydlet ve velkých hotelových resortech, a zároveň chtějí mít město a noční život v dostupné vzdálenosti.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon, minibar (nealko nápoje, pak denně doplňován vodou), set na přípravu čaje/kávy, fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na balkoně nebo terase. Orientace pokojů je do okolí nebo na bazén.

Pokoj pro 2 osoby (P 2 swim up):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon, minibar (nealko nápoje, pak denně doplňován vodou), set na přípravu čaje/kávy, fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na terase s přístupem do bazénu.

Pokoj pro 2 osoby (P 2 suite):

standardně vybaven. Skládá se ze dvou místností - ložnice s dvoulůžkem a obývací částí. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon, minibar (nealko nápoje, pak denně doplňován vodou), set na přípravu čaje/kávy, fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na terase nebo balkoně .

Vybavení hotelu:

recepce, lobby bar, hlavní restaurace, 3 á la carte restaurace (turecká, asijská, italská - nutná rezervace předem), restaurace na pláži, snack bar, Gözleme House, bar u bazénu, bar na pláži, bazén, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, fitness, wellness, turecké lázně, sauna, wi-fi připojení na recepci zdarma. Za poplatek: masáže, salon krásy, obchody se suvenýry.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy, večeře formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně, půlnoční polévka, mini noční bufet. Občerstvení během dne v určených časech, odpolední káva/čaj a zmrzlina. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 0:00 - 24:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, některé druhy káv, restauraci á la carte (1x za pobyt možnost večeře zdarma - nutná rezervace předem).

Vzdálenosti

pláž 200 m, Side 4 km, letiště v Antalyi 62 km.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Plážový bar zdarma. Plážové osušky oproti vratné kauci.

Zábava a sport

- zdarma: plážový volejbal, animační programy, fitness.
- za poplatek: masáže, salon krásy, veškeré obchody, vodní sporty na pláži.

Celkové hodnocení 3.4/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti