Grand Central Hotel | volné termíny | Cestolapka.cz

Grand Central Hotel Dubai, Spojené arabské emiráty

Popis Lokace
DUBAI:

Dubaj, volně přeloženo jako "místo srazu" je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km² a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů - velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. "Palm Island" - dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice "Burj al Arab".

Popis ubytování
GRAND CENTRAL HOTEL 4****:

Hotel Gran Central je situovaný v populárním okolí Deira v Dubaji, přibližně 2 minuty jízdy od dubajského muzea. Hotel disponuje klimatizovanými pokoji, které mají minibar a příslušenství na přípravu kávy a čaje, každý pokoj má vlastní sezení s pohovkou. Pokoje mají vlastní koupelnu, která nabízí župan, pantofle a doplňkové krémy a šampony. Grand Central Hotel nabízí pokojovou služb. Hotel disponuje saunou a venkovním bazénem, bezplatnou WIFI ve veřejných prostorách hotelu. Hosté mohou relaxovat u bazénu na lehátku. K dalším zařízením patří fitness centrum a 24hodinová recepce. Grand Central Hotel také nabízí dobře vybavené obchodní centrum, které nabízí kabelové připojení k internetu. V restauraci Grand Central si můžete vychutnat bohatou snídani formou bufetu. Osvěžující nápoje a lehké regionální občerstvení se podávají v baru. Bezplatné soukromé parkoviště je k dispozici. Letiště Dubai je vzdálené 5 km.

Program
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Celkové hodnocení 0.0/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti