Royal Decameron Tafoukt Beach | volné termíny | Cestolapka.cz

Royal Decameron Tafoukt Beach Agadir, Maroko

Slušné
51 RECENZÍ
3.0

Popis hotelu

Umístění

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo u Atlantického oceánu, přibližně 1 km od turistického centra a barů, restaurací a obchodů. Letiště Agadir je vzdáleno přibližně 30 km.

Pláž

Budova se nachází přímo na široké písečné pláži (přes promenádu). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (v oddělené hotelové části).

.

K dispozici pro hosty

Hotel se skládá ze 7 dvou a třípodlažních budov. Prostorná vstupní hala s nepřetržitě otevřenou recepcí, výtah, hlavní restaurace Atlantis, restaurace a la carte Café del Mar (nutná předchozí rezervace), snack bar (11:00-17:00), bar u bazénu (10:00-23:00), Champions Bar (17:00-23:00), marocká kavárna Fly (17:00-23:00):00-23:00), velký venkovní bazén s dětským bazénem (sladká voda ve všech bazénech; v zimě vyhřívaný bazén), Factory disco (23:00-1:00, nápoje za poplatek), dětský klub pro děti 4-12 let (otevřen v určených časech). U bazénů lehátka, slunečníky a osušky - zdarma. Za příplatek: kosmetický salon, prádelna, lékař, hlídání dětí. Hotel přijímá platební karty.

.

Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Atlantis, občerstvení během dne ve snack-baru (11:00-17:00) a další:00), 1 x za pobyt večeře v a la carte restauraci Café del Mar (19:00-22:00 - nutná předchozí rezervace, středomořská kuchyně), voda, nealkoholické nápoje, pivo, místní alkoholické nápoje v určených barech (10:00-1:00).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají během dne rozsáhlé animační programy (hry a soutěže u bazénu, aerobik, gymnastika) a pro děti jsou připraveny animační programy v miniklubu. Večer se v amfiteátru konají různá představení a vystoupení. K dispozici je také posilovna, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, plážový fotbal, petanque.

.

Webové stránky

www.decameron.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

The Royal Decameron je prvotřídní hotel, který vás může nalákat na příjemné pokoje, zajímavé animační programy vedené profesionálními animátory a fantastickou polohu přímo na písečné pláži u Atlantického oceánu.


Víza

Po příletu do Maroka je třeba se prokázat negativním RT-PCR testem na COVID-19 (test by měl být proveden nejdříve 72 hodin před odletem v laboratořích certifikovaných příslušnými vládními a mezinárodními úřady a přeložen do angličtiny).

Osoby, které jsou plně očkovány (v závislosti na výrobci a počtu požadovaných dávek) jsou osvobozeny od povinnosti mít negativní výsledek testu pokud od posledního očkování uplynulo nejméně 14 dní.

Abyste však mohli cestovat mimo Agádír, musíte mít potvrzení o úplném očkování. To znamená, že osoby, které překročí hranici na základě testu RT-PCR, nebudou moci cestovat mimo město. Nebudou se tedy moci účastnit žádných fakultativních výletů. Po Agádíru se budou moci pohybovat bez omezení. Tato omezení platí do 10. září 2021 včetně.

Ujistěte se prosím, že máte s sebou příslušný dokument. Kromě toho musíte mít vyplněný registrační formulář.

Děti mladší 10 let jsou osvobozeny od povinnosti předkládat výsledky testů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Maroku obvykle od 15.6. do 30.9.

Jiné

Obecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 6 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Agádír
Agádír se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km a teplé vody Atlantského oceánu lákají ke koupání. Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravu podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive), povinný turistický poplatek (poplatek byl automaticky přidán do rezervace) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Maroko - Agadir wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, "malá sahara". Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

RYBOLOV
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

SAFARI BOU JERIF - 2 denní
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

RELAXAČNÍ HAMMAM
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

KROKODÝLÍ PARK
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Celkové hodnocení 3.0/5.0
Recenze od uživatele Gcdzlw

Gcdzlw

11.03.2024

3.0

buy atorvastatin 80mg online <a href="https://lipiws.top/">order atorvastatin 80mg generic</a> buy cheap generic atorvastatin

Recenze od uživatele Dponbg

Dponbg

09.03.2024

3.0

buy lipitor 40mg generic <a href="https://lipiws.top/">buy lipitor 40mg online cheap</a> order lipitor online

Recenze od uživatele Uscxcp

Uscxcp

08.03.2024

3.0

order generic lipitor 10mg <a href="https://lipiws.top/">atorvastatin uk</a> buy lipitor 40mg

Recenze od uživatele Ipjqtn

Ipjqtn

08.03.2024

3.0

purchase lipitor sale <a href="https://lipiws.top/">lipitor online buy</a> atorvastatin 80mg drug

Recenze od uživatele Ezzrra

Ezzrra

08.03.2024

3.0

generic atorvastatin 10mg <a href="https://lipiws.top/">lipitor 20mg generic</a> lipitor 40mg oral

Recenze od uživatele Ufrxrx

Ufrxrx

04.03.2024

3.0

lipitor 20mg over the counter <a href="https://lipiws.top/">order lipitor without prescription</a> atorvastatin cheap

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti