Royal G | volné termíny | Cestolapka.cz

Royal G Albánie

Velmi dobré
1 RECENZÍ
4.3

Středisko
Durrës
Poloha
Nový, moderní hotel se nachází cca 2,5 km od centra Durrësu, nejbližší obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 200 m, autobusová zastávka cca 100 m. Letiště v Tiraně cca 33 km.
Pláž
Veřejná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma; osušky za poplatek. Vstup do vody z mola. Možnost pozvolného vstupu do moře cca 300 m od hotelu.
Vybavení
Elegantní vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, parkoviště, WiFi zdarma, bazén s lehátky a slunečníky zdarma; osušky za poplatek.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, ledničkou, balkon, boční výhled na moře. Dále k dispozici dvoulůžkové pokoje bez balkonu (označeny DBL) s výhledem do okolí a za příplatek standardní pokoje s možností přistýlky a přímým výhledem na moře.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo servírované; snack; místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném baru.
V období od 20.03. - 30.05. a 27.09. - 30.11. 2024 je stravování pouze formou snídaně nebo polopenze.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži za poplatek, výlety do okolí.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
V období od 20.03. - 30.05. a 27.09. - 30.11. 2024 je asistence delegáta pouze na telefonu.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 4.3/5.0

K tomuto hotelu jsme bohužel nechytili žádné konkrétní recenze. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti