Hotel Detelina | volné termíny | Cestolapka.cz

Hotel Detelina Chaika, Golden Sands, Bulharsko

Slušné
158 RECENZÍ
3.3

Popis destinace
Bulharsko patří už řadu let mezi oblíbené destinace nejen českých turistů. Ty láká na 378 kilometrů dlouhé pobřeží lemované nádhernými písečnými plážemi, prázdninovými letovisky a historickými městy s kouzelnými přístavy. Za jeho velkou oblibou stojí bezpochyby i příznivé ceny.
Jedním z nejoblíbenějších a zároveň druhým největším letoviskem bulharského pobřeží jsou Zlaté Písky. Ty najdete 17 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj příznačný název získaly díky jemnému zlatavému písku, který pokrývá 4 kilometry dlouhou pláž. Ta svou rozlohou a velkolepostí připomíná širokou riviéru. Rodiny s dětmi oceňují pozvolný vstup do moře, k romantickým procházkám pak láká tamní promenáda, která lemuje celé pobřeží v centru města. Tam na vás kromě gastronomických zážitků v tamních restauracích čeká i nespočet míst nabízejících zábavní a sportovní vyžití.
V nabídce našich hotelů najdete jak ty v centrální části Zlatých Písků (hotely Central, Perunika, Arena Mar), tak v klidnější lokalitě Chajka (hotely Detelina, Silver, Vezhen nebo Angy). Většina našich hotelů nabízí stravování formou ALL INCLUSIVE. Tento typ stravování (včetně neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů) si zamilovala naprostá většina našich klientů. Nabízíme ale i pobyty pouze se snídaní, polopenzí nebo zcela bez stravování. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.
O hotelu
Hotel Detelina se u našich klientů těší vysoké oblibě už šestou sezónu. Za jeho úspěchem stojí umístění v klidné lokalitě, hotelový bazén a prostorná zahrada s dětským hřištěm. I díky tomu je hotel ideální volbou pro rodiny s dětmi. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování.
Poloha a popis
Hotel se nachází přibližně 550 m od písečné pláže, v klidné lokalitě Zlatých Písků s názvem Chajka. Pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo prostorném hotelovém bazénu. V okolí hotelu se nachází spousta obchodů, restaurací i barů. Do centra Zlatých Písků dojdete pohodlnou chůzí přibližně za 20–25 minut, můžete ale využít i místní hromadnou dopravu nebo levné taxi.
Pokoje
Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a fénem, satelitní TV, lednicí a telefonem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá digitální klimatizace. Odpočívat můžete na vlastní terase s posezením, pohodlí pobytu zvyšuje i výtah obsluhující všechna patra hotelu. Do všech pokojů je možnost objednat přistýlku. Variantou pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny pak jsou apartmány.
Služby hotelu
V ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti) i bezprostřední blízkost baru, který funguje v režimu ALL INCLUSIVE. V hotelu se nachází směnárna, nezbytné dětské hřiště, k úschově vašich cenností pak slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi a zahrát si šipky nebo kulečník.
Stravování
Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o – co se množství týče – neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak odpolední svačina.

ALL INCLUSIVE PROGRAM:
Snídaně: 8.00–10.00 hod.
Oběd: 12.30–14.30 hod.
Odpolední svačina: 16.00–17.00 hod.
Večeře: 18.00–20.00 hod.
Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol, jsou servírovány denně od 10.00 do 22.00 hod.
Zajímavosti a informace
Během Vašeho pobytu na Zlatých Pískách si budete moci vybrat také z nabídky fakultativních výletů. Jedním z nejoblíbenějších výletů je zajímavý poznávací výlet do historického městečka Nessebar, který je zapsán na seznamu UNESCO. Mezi rodinami s dětmi je populární zejména výlet do nedalekého Delfinária s návštěvou Varny. Třetím výletem, který budete moci absolvovat, je návštěva 70 metrů vysokého útesu (mysu) Kaliakra. A nezapomínáme ani na vodní radovánky – nabízíme plavbu lodí podél pobřeží s možností rybaření a koupání. Na palubě je podáváno občerstvení (alkoholické i nealkoholické nápoje) včetně oběda. Všechny výlety jsou provázeny českým průvodcem a jsou k zakoupení přímo v místě Vašeho pobytu.
Letecká doprava
Na letiště ve Varně, létáme z Prahy se společnosti Smartwings (ceny vč. zavazadla k odbavení) a se společností Wizz Air (ceny bez zavazadla k odbavení - možné přikoupit).


Nedělní lety: QS1186 Praha 05:05 - Varna 08:10 / QS1187 Varna 08:55 - Praha 10:05 - let. spol. SmartWings (cena vč. zavazadla k odbavení).
Páteční lety: W64526 Praha 8:10 - Varna 11:25 / W64525 Varna 06:20 - Praha 07:40 - let. spol. WizzAir (cena bez zavazadla k odbavení).
Pondělní lety: W64526 Praha 8:10 - Varna 11:25 / W64525 Varna 06:20 - Praha 07:40 - let. spol. WizzAir (cena bez zavazadla k odbavení).

Důelžité upozornění pro lety s leteckou společností Wizz Air - jedná se o nízkonákladovou společnost. V ceně zájezdu není zavazadlo k odbavení. Zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 20 kg lze dokoupit za cenu 2490 Kč, zavazadlo k odbavení o hmotnosti do 10 kg lze dokoupit za cenu 1690 Kč, kabinové zavazadlo do 10 kg a maximálních rozměrech 55 x 40 x 23 cm lze dokoupit za cenu 890 Kč. TIP CK – cestujete ve dvou? Zvažte, zda-li pro 2 osoby nevystačí jedno zavazadlo k odbavení. Můžete tak ušetřit. V základní ceně je zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměru 40 x 30 x 20 a maximální hmotnosti 10 kg. Zákazník si musí před odletem udělat online odbavení. Odbavení na letišti je zpoplatněno. Při překročení váhy či rozměrů zavazadel jsou účtovány poplatky, které se hradí přímo letecké společnosti na letišti.
Autobusová doprava
Dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa cesty vede z Česka přes Slovensko, Maďarsko a Rumunsko až do našeho cíle, Bulharska.
Nástupní místa
Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava
Vlastní doprava
Pokud se rozhodnete pro cestu na vlastní pěst, je to možné a ani se nemusíte vázat na naše termíny. Napište nám vaši představu a naši pracovníci vám rádi připraví nabídku na míru.
Cena zahrnuje
- ubytování ve 3* hotelu na 8 dní/7 nocí
- stravování ALL INCLUSIVE nebo snídaně
- doprava dle vybraného typu zájezdu – autobusová nebo letecká (vč. tax a poplatků, transfer letiště - hotel - letiště)
- služby českého delegáta
- pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- cestovní pojištění - možno sjednat v CK
- pobytovou taxu 1,5 euro/os./noc - hradí se na místě
Důležitá upozornění
Kategorie dítě: do věku 11,99 let

Červen - Od 9 390,-

Celkové hodnocení 3.3/5.0
Recenze od uživatele Qstzuo

Qstzuo

23.02.2023

3.0

lanoxin 250 mg usa <a href="https://buylanoxpl.com/">order lanoxin 250 mg sale</a> molnunat 200mg drug

Recenze od uživatele Tlbzyh

Tlbzyh

23.02.2023

3.0

buy lanoxin for sale <a href="https://buylanoxpl.com/">digoxin order</a> buy molnupiravir 200 mg for sale

Recenze od uživatele Zrmwfj

Zrmwfj

23.02.2023

3.0

order generic lanoxin 250 mg <a href="https://buylanoxpl.com/">order digoxin pills</a> molnupiravir 200 mg ca

Recenze od uživatele Oaigsi

Oaigsi

23.02.2023

3.0

order lanoxin 250mg pill <a href="https://buylanoxpl.com/">digoxin online order</a> buy molnupiravir 200 mg without prescription

Recenze od uživatele Yihuwh

Yihuwh

22.02.2023

3.0

generic digoxin 250mg <a href="https://buylanoxpl.com/">purchase lanoxin pills</a> cheap molnunat 200 mg

Recenze od uživatele Clbykz

Clbykz

22.02.2023

3.0

digoxin 250 mg usa <a href="https://buylanoxpl.com/">digoxin for sale online</a> order molnunat 200mg pill

Recenze od uživatele Xesgdc

Xesgdc

22.02.2023

3.0

order lanoxin 250mg <a href="https://buylanoxpl.com/">purchase digoxin online cheap</a> purchase molnupiravir without prescription

Recenze od uživatele Uskdce

Uskdce

22.02.2023

3.0

purchase digoxin online <a href="https://buylanoxpl.com/">lanoxin order</a> molnupiravir without prescription

Recenze od uživatele Ofrtdt

Ofrtdt

22.02.2023

3.0

buy lanoxin 250 mg <a href="https://buylanoxpl.com/">buy digoxin 250mg sale</a> buy molnupiravir 200 mg pills

Recenze od uživatele Jsqvgi

Jsqvgi

22.02.2023

3.0

digoxin 250 mg tablet <a href="https://buylanoxpl.com/">digoxin 250mg without prescription</a> purchase molnupiravir pills

Recenze od uživatele Mitchel

Mitchel

18.06.2021

3.0

Which university are you at? http://tubearchive.online/alohatube.html sextube Gingerbread (2.3) remains in second place at 34.1%, while older versions total less than 5%. Gingerbread arrived in 2010 as Android's growth took off. In the fourth quarter of that year, Android saw shipment growth of 615% over the year before, according to analyst firm Canalys.

Recenze od uživatele Bruce

Bruce

18.06.2021

3.0

Have you got a telephone directory? http://tubereviews.online/eporner.html tnaflix Simpsonâs best chance for freedom lies with a pending decision by a Las Vegas judge on whether to grant him a new trial based on claims that his trial lawyer mishandled his defense and had a conflict of interest in the case.

Recenze od uživatele Milan

Milan

18.06.2021

3.0

Your account's overdrawn http://tubeadvisor.online/porntrex.html streamate "The only issue is that the financing issue has not beenthoroughly discussed at the board level. It's just a matter of atechnicality," he said. "Otherwise, there is no serious conflictwith Oyu Tolgoi at all."

Recenze od uživatele Hyman

Hyman

18.06.2021

3.0

It's a bad line http://tuberating.online/egotastic.html hentaihaven The number of kids counted as passing English and math exams plummeted because the state imposed higher standards designed to keep students on track for college or careers. Welcomed by City Hall, the standards revealed the hard fact that only one-third are on pace for success.

Recenze od uživatele Roberto

Roberto

18.06.2021

3.0

I never went to university http://xnxxrating.online/yuvutu.html tube8 In another ad, the Lexington resident addressed the camera in the buzzing sound of her artificial voice box. She advised smokers to make a video of themselves reading a children's book or singing a lullaby. "I wish I had. The only voice my grandson's ever heard is this one," her electric voice growled.

Recenze od uživatele johnansog

johnansog

05.06.2021

3.0

https://xnxxx.web.fc2.com/ xnxx

Recenze od uživatele Waldo

Waldo

01.06.2021

3.0

We were at school together https://beeg.x.fc2.com/rulertube.html xtube At his U.N. debut on Tuesday - boycotted by the Israeli delegation to the General Assembly - Rouhani pledged Iran's willingness to engage immediately in "time-bound" talks on the nuclear issue, but offered no new concessions.

Recenze od uživatele Arnulfo

Arnulfo

01.06.2021

3.0

No, I'm not particularly sporty https://beeg.x.fc2.com/streamate.html fatmomtube The number of people claiming jobseeker's allowance has fallen to its lowest level for more than four years and employment has reached a record high, but long-term and youth unemployment have increased, new figures showed today.

Recenze od uživatele Freelife

Freelife

01.06.2021

3.0

I support Manchester United https://beeg.x.fc2.com/wifelovers.html fatmomtube âThe will was drafted by a solicitor at Davis Wood in 2001,â it said. âAt the time of the instructions received from the late Miss Edwards, the solicitor specifically checked with Miss Edwards about the unusual nature of her proposed bequest and it was confirmed by Miss Edwards at the time of her instruction that her estate was to be left to whichever political party formed the government at the date of her death.â

Recenze od uživatele Patric

Patric

01.06.2021

3.0

I'd like , please https://beeg.x.fc2.com/xvideos.html keandra "I've been trying to understand disgust for 30 years, and what I've found is that people the world over are all disgusted by similar things: body products, food that has gone off, sexual fluids - which, with a few exceptions, we don't tend share with other people - bad manners and immoral behavior," she said.

Recenze od uživatele Hilario

Hilario

01.06.2021

3.0

I like it a lot https://beeg.x.fc2.com/voyeurweb.html damplips Thatâs surprising, since the director whose name is in the title is not known for subtlety. Lee Danielsâ work (âShadowboxer,â âPrecious,â âThe Paperboyâ) has been flavorful, sometimes to a fault. But âThe Butler,â inspired by a true story, raises Daniels up. And itâs anchored by deep, dexterous performances from Forest Whitaker and, in her first major role in 15 years, Oprah Winfrey.

Recenze od uživatele Rocco

Rocco

30.05.2021

3.0

What part of do you come from? https://beeg.x.fc2.com/iwank.html ampland The fire was 60 percent contained as of Monday morning, up from 45 percent Sunday night, according to California fire officials. The blaze also grew about 9 square miles and now covers more than 357 square miles.

Recenze od uživatele Clemente

Clemente

30.05.2021

3.0

Your cash is being counted https://beeg.x.fc2.com/vporn.html lamalinks After a year long review of the status and eligibility of the orcas for the Endangered Species Act protection, the federal government concluded that the endangered listing for the whale's remains warranted.

Recenze od uživatele Fermin

Fermin

30.05.2021

3.0

I'm on holiday https://beeg.x.fc2.com/ampland.html apetube The Department of Health and Human Services and the WhiteHouse have largely declined to disclose information about theproblems plaguing the system, which cost nearly $400 million tobuild, according to a report by the watchdog GovernmentAccountability Office.

Recenze od uživatele Kurtis

Kurtis

30.05.2021

3.0

A book of First Class stamps https://beeg.x.fc2.com/iwank.html lobstertube Forbes cites the highly profitable "The Avengers"âand Downey's rumored paycheck of around $50 millionâas the main reason for Downey's recent wealth accumulation. The magazine estimates he earned a whopping $75 million in earnings between June 2012 and June 2013.

Recenze od uživatele Romeo

Romeo

30.05.2021

3.0

Have you got any qualifications? https://beeg.x.fc2.com/vporn.html streamate Oil investors overlooked the Chinese data, sending crudeprices lower as traders and funds liquidated long positions.Brent crude fell 76 cents to $106.68 per barrel, whileU.S. crude settled down 97 cents to $103.40.

Recenze od uživatele Harvey

Harvey

30.05.2021

3.0

I stay at home and look after the children https://beeg.x.fc2.com/ eporner Nicks, 25, probably will end up with a contract â from someone â that dwarfs the 26-year-old Cruzâs deal. But his situation isnât simple. In the last two seasons, Cruz, not Nicks, is the only receiver in the NFL to have more than 80 catches, 1,000 yards and at least nine touchdowns â a feat no Giants receiver had ever accomplished in consecutive years.

Recenze od uživatele Brooke

Brooke

29.05.2021

3.0

Three years http://xnxxlist.online/youjizz.html beeg Co-op Bank is also expected to announce later today that its provisions for the costs of compensating customers for mis-selling PPI insurance or for flaws in lending documentation, inter alia, will be around £100m greater than it expected.

Recenze od uživatele Royal

Royal

29.05.2021

3.0

I'm in my first year at university http://porntuberating.online/pornhd.html livejasmin Bo was a rising star in China's leadership circles when hiscareer was stopped short last year by a murder scandal. Bo'swife, Gu Kailai, was convicted of poisoning a Britishbusinessman, Neil Heywood, who had been a family friend.

Recenze od uživatele Lucio

Lucio

29.05.2021

3.0

How do you do? http://tubearchive.online/xvedio.html xnxx Andalusia encompases some of the most spectacularly different landscapes in Spain - from the winter snow caps of the Sierra Nevada, to the beaches of the Costa del Sol, and the historic Moorish cities of Seville, Granada and Cordoba. Its produce and culinary traditions are just as varied and they have proved an inspiration to London-based chef José Pizarro, who owns the José tapas bar and the Pizarro restaurant in Bermondsey and has written two books about Spanish food. Originally from Extremadura, he has been a regular visitor to Andalusia since he was a child, as his family always went there for their summer holidays. Now he pops over from London whenever he can to soak up a bit of the exuberance of the region and get ideas for new dishes.

Recenze od uživatele Michel

Michel

29.05.2021

3.0

Stolen credit card http://tubeadvisor.online/damplips.html txxx Diplomats say the Brotherhood and its political wing, the Freedom and Justice Party (FJP), understand that Mursi will not return as president, but they want a face-saving legal formula for him to step down.

Recenze od uživatele Warren

Warren

29.05.2021

3.0

Where do you study? http://porntubereview.online/al4a.html ampland There was no immediate reaction from the Israeli government.But Israel's parliamentary opposition leader, Shelly Yechimovichof the center-left Labour party, called on Israeli PrimeMinister Benjamin Netanyahu to do more for peace.

Recenze od uživatele Curt

Curt

28.05.2021

3.0

We were at school together http://porntubehub.online tubegalore âIt was brutal. It was Genoâs worst day. I think, and obviously, the ankleâs part of it, but...way too many picks and things. Did not look comfortable today,â Ryan said. âObviously he has to come back from it, he will come back from it. It was a bad day. Everybody, weâve seen it, guys have bad days. But this was a really bad day for Geno.â

Recenze od uživatele Mathew

Mathew

28.05.2021

3.0

I've got a part-time job http://tubereviews.online silverdaddies This marks a new delay in the smart card system, which hasbeen in the planning stage for at least a year. In July, thefinance ministry had said it planned to phase in the card systemgradually in July, August and September.

Recenze od uživatele Lucky

Lucky

28.05.2021

3.0

The United States http://xvideosrating.online fatmomtube The massive presence of the BOJ in the JGB market has drivenother players largely to the sidelines. Gains from JGB tradingfell by 70 percent to 80 percent from a year earlier at allthree banks, which sharply reduced their JGB holdings during thelatest quarter.

Recenze od uživatele Cleveland

Cleveland

28.05.2021

3.0

In a meeting http://tubeadvisor.online fatmomtube Microsoft needs a younger, more dynamic CEO with more of an entrepreneurial tech startup mentality. That said, whoever leads Microsoft also needs to understand how to operate company that size, and how to leverage or diffuse inter-company politics. Thatâs why Elop is a better candidate than Mulallyâhe has both tech and Microsoft experience.

Recenze od uživatele Randolph

Randolph

28.05.2021

3.0

How long have you lived here? http://porntubereview.online madthumbs While the report laid no blame for the tragedy, it found that radio communications were "challenging throughout the incident" and that "some radios were not programmed with appropriate tone guards" but were later fixed. It also noted the command structure for fighting the fire changed several times in just 20 hours.

Recenze od uživatele markus

markus

25.05.2021

3.0

https://www.drugonsale.com/ cheap medication

Recenze od uživatele markus

markus

25.05.2021

3.0

http://xnxx.in.net/ xnxx

Recenze od uživatele oqpcgyreu

oqpcgyreu

11.05.2021

3.0

vnwcD1 <a href="http://wpadrfmpmqml.com/">wpadrfmpmqml</a>, [url=http://mrsxwvdrppfs.com/]mrsxwvdrppfs[/url], [link=http://opviknuyvlgl.com/]opviknuyvlgl[/link], http://hztvxurvbnmk.com/

Recenze od uživatele hflyehxdan

hflyehxdan

22.04.2021

3.0

jbVyI6 <a href="http://qmauunnbxlsd.com/">qmauunnbxlsd</a>, [url=http://epywvdermcpc.com/]epywvdermcpc[/url], [link=http://rhvxsjlfxngp.com/]rhvxsjlfxngp[/link], http://uesdcbsgflus.com/

Recenze od uživatele Stefan

Stefan

03.04.2021

3.0

I'd like some euros https://www.kwernerdesign.com/blog/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com "I'm willing to accept all consequences," Cooper said. "I know no one in Philadelphia is happy with me right now. I accept that. I hope they see the true me and accept my apology. I know it will take a while."

Recenze od uživatele Lucky

Lucky

03.04.2021

3.0

We work together http://serversman.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com Power conservation measures imposed out of necessity inMarch 2011 have become routine. Fukushima operator TokyoElectric Power Co. has lights dimmed throughout much ofits main office in Tokyo, while on the city's subway somestations have cut the number escalators operating.

Recenze od uživatele Marcelo

Marcelo

03.04.2021

3.0

I'd like to cancel this standing order https://acessocultural.com.br/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom In some cars, you can disconnect the rear brake lights and kick them out to alert cars behind you that you are in the trunk. Many trunks have escape cords now, Courtley said, and you should know where in your car that is located. You could also try sneaking into the backseat by forcing the seat down and then escaping out of the back door.

Recenze od uživatele Lyman

Lyman

03.04.2021

3.0

Incorrect PIN https://cpmr.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom Mitsubishi Heavy Industries Ltd is a major Japanesenuclear group, which could benefit from being able to offer itscustomers nuclear fuel. It has an alliance with Areva to build anew type of reactor, the Atmea, for which it has signed anagreement in Turkey.

Recenze od uživatele Mohamed

Mohamed

03.04.2021

3.0

I've got a part-time job https://oyunoyna.az/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com 1. Amy Poehler and Tina Fey dish out hosting advice: &#8220;Take your pants off! Work it!&#8221; Poehler screamed at host Neil Patrick Harris at the start of the show. &#8220;It might be degrading, but we would be de-grateful! &#8230; America wants to see what you&#8217;re working with!&#8221; Their other words of wisdom? &#8220;Twerk it.&#8221; Do these two women ever not steal the show?

Recenze od uživatele ablriht

ablriht

14.03.2021

3.0

KDmqqj <a href="http://ktnykmlgozmx.com/">ktnykmlgozmx</a>, [url=http://ezenewguodfd.com/]ezenewguodfd[/url], [link=http://rwzmhrlqsgup.com/]rwzmhrlqsgup[/link], http://jlftbcuwxycc.com/

Recenze od uživatele markus

markus

27.01.2021

3.0

ZfZOH8 https://buyzudena.web.fc2.com/

Recenze od uživatele markus

markus

26.01.2021

3.0

LccYlO https://beeg.x.fc2.com/

Recenze od uživatele vbcdrux

vbcdrux

19.01.2021

3.0

i5D7NV <a href="http://laquakmbncuh.com/">laquakmbncuh</a>, [url=http://sagtypkmyabu.com/]sagtypkmyabu[/url], [link=http://gczmwuazoqlx.com/]gczmwuazoqlx[/link], http://dcbrbtnjejyx.com/

Recenze od uživatele johnanz

johnanz

09.01.2021

3.0

9uqVx7 http://waldorfdollshop.us/ waldorf doll

Recenze od uživatele dobson

dobson

09.01.2021

3.0

JgWQep https://writemyessayforme.web.fc2.com/octavio-paz-essay-day-of-the-dead.html

Recenze od uživatele dobsonz

dobsonz

28.12.2020

3.0

Q1WucQ http://pills2sale.com/vjUe79ndRq341pIo

Recenze od uživatele johnansog

johnansog

28.12.2020

3.0

XmWCQD http://pills2sale.com/vjUe79ndRq341pIo

Recenze od uživatele edylqb

edylqb

26.12.2020

3.0

qG7TlJ <a href="http://txrrkqwtksvl.com/">txrrkqwtksvl</a>, [url=http://oqthqopnhjpu.com/]oqthqopnhjpu[/url], [link=http://rkjlwynxexgj.com/]rkjlwynxexgj[/link], http://tjiksfayuzql.com/

Recenze od uživatele pholl Kučera

pholl Kučera

30.01.2020

5.0

Až na hnusné kafe ok

Recenze od uživatele Květa Steidlová

Květa Steidlová

28.10.2019

5.0

Dobré jídlo, hotel slušný. Personál mladý, milý. Prostředí příjemné. Dá se jezdit autobusem přímo na Zlaté písky na jiné pláže. Také se dá jet přímo až do Varny. Je tam krásná Catedrala. Celý pobyt jsme pořád někde jezdili, poznávali nové místa. Za mě velice příjemná dovolená.

Recenze od uživatele Pajka Majka

Pajka Majka

30.09.2019

1.0

Ani nevíme čím máme začít .. jídlo katastrofa byli jsme rádi když jsme si vybraly jedno jídlo co nám chutnalo a bylo aspoň trosku teple ..s all inclusive jsme si taky představovaly něco jiného a ne nabídku jen z 3 nebo 4 nabídek na alkohol . Když jsme přišly na bar tak nám nebyli schopni umychat ani mojito..alkohol nebyl problém nalit půlku 0,3 kelímku . Pokoje docela ušli co se tyče úklidu jsme byli rádi když jsme dostali toaletní papír to nemluvím o tom ze jsme si o nej museli minimálně 2kra rikat. Ve sprchach obrovský smrad z odpadu ! Za týdenní pobyt 2 krát nesla voda . Za nás už nikdy vic .

Recenze od uživatele Monika Pristašová

Monika Pristašová

14.08.2019

3.0

Z poloviny hotel rekontruovany, wifi na pokoji, z druhe poloviny stary bez wifi. Jidlo bylo za 3 z 5. Zelenina+ovoce vyborne. Zbytek jidla bud smazeny nebo stejny, jak na obed, tak i na veceri. Z jidla se dalo zdimat olej... S panaky si hlavu nedelelaji, klidne pul kelimku alkoholu neni problem nalit. Jinak recepce a obsluha je za 1. Bazen byl kazdy den cisty, udrzovany a plavcikem hlidany. Jen by i animatori mohli vymyslet i program na vecer....

Recenze od uživatele Hanka Hopianova

Hanka Hopianova

23.07.2018

3.0

Hotel staci pro velmi nenarocne klienty. Zasuvky na nabijeni mobilu asi utekly. Nebo nekde soudruzi z NDR udelali velikou chybu. Musi se vypnout lednicka na pokoji aby se dal nabit aspon 1 telefon. Fen v koupelne velmi luxusni- kdyz mate 3 hodiny cas na foukani vlasu, tak je to v pohode. Jidlo porad dokola stejny. Zbyde-li ryze z druheho dne tak druhy den je ryzova polevka. Plesvnivy chleba radsi obali ve vajcku na snidani na druhy den. Alkoholicke napoje jsou hodne chude. Jestli neumite jazyky, tak se tezko domluvime. My se nedomluvili ani nemecky ani anglicky. Bazen cisty. Zachody u recepce katastrofalni. Zajima me do ceho si utiraji prdele!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti